Genel

Boom Karts APK Hilesi 2021

single-image

Boom Karts APK Hilesi 2021, Tempolu çevrimiçi çok oyunculu yarış oyunu olan Boom Karts APK ile kazanmak için yarışın ve en iyi Boom yarışçısı ol! Boom Karts oyununa girin ve dünyanın her yerinden global arkadaşlarınıza ve oyunculara karşı çevrimiçi yarışa gir. Kendi aracına geç ve oyun içinde bulunan çeşitli pistlerde yarışa katıl. Boom Karts PVP yarış oyunu gir ve yarış, APK Hilesi sayesinde en iyi Boom Karts yarışçısı ol.

Boom Karts Gerçek çok oyunculu yarış!

Boom Karts oyunu ile arkadaşlarınızla ve oyunculara karşı çevrimiçi olarak yarışabilirsin. PVP modu sayesinde dünyanın heryerinden oyunu oynayan oyuncularla yarışmaya hazır ol. Oyun içerisinde çeşitli pistler bulunmaktadır. Hangi pistte daha iyi sürdüğüne karar vermek için tüm pistlerde deneme yapmanızı öneririz. Sana uygun yarış pistine gir ve yarışmaya başla! Yarışı kazanmayı unutma. Boom Karts oyunu içerisinde sizden güçlü rakipleriniz geldiğinde Mükemmel sürüş yeteneği yeterli olmayacaktır. Boom Karts çılgın PVP modunda bile hilesi sayesinde oyunları daha basit hale getirebilirsin.

Boom Karts Apk Hilesi 2021

Boom Karts oyunu içerisinde birden çok hile bulunabilir. Biz sizler için tüm hilelerin bir araya getirilmiş halini açıklıyoruz. Amacımız Boom Karts kullanıma özendirmek değil kullanımının zararlarını oyunculara göstermekteyiz. Boom Karts sayesinde oyun içerisinde rakiplerinizden daha güçlü olabilirsiniz. Fakat bunun zararlarını da göz ardı etmemek gerekmektedir. İçerisinde sizin bilgilerinize ve cihazınıza zarar verebilecek yazılımlar bulunmaktadır.

Gerçek zamanlı çevrimiçi çok oyunculu PVP yarış oyunu BOOM KARTS’ta kutup pozisyonuna yarışın ve en iyi karting yarışçısı olun !

GERÇEK ZAMANLI ARCADE ÇOK OYUNCULU YARIŞ!
Boom Karts dünyasına girin ve arkadaşlarınıza ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı çevrimiçi savaşın! Bu atari karting oyununda direksiyona geçin ve çeşitli pistlerde yarışın. Yarışlar gerçek zamanlı olduğundan, her zaman çılgınca aksiyonun içinde olacaksınız!

OYUNUNUZU GÜÇLENDİRİN
Mükemmel sürüş yeterli değildir – geniş bir bomba, kalıp sabun, kırmızı biber ve diğer çılgın silahlar ve güçlendirici öğelerle rekabeti ortadan kaldırın. Birinin ırkını mahvetmenin yeni yaratıcı yollarını bulurken, katman katman oyun stilleri ve karşı hamleleri keşfedin.

ARKADAŞLARINIZLA ÇEVRİMİÇİ PVP YARIŞLARINDA SAVAŞIN
Çılgın PVP kart yarışlarında arkadaşlarınıza karşı becerilerinizi sergileyebileceğiniz kendi özel lobilerinizi oluşturun. Boom Karts’ta özel oyunlarınız üzerinde kontrol sizde. Lobinizi kolayca oluşturun ve hangi parkurda yarışacağınızı, kaç tur, oyuncu sayısını ve hatta yarış sırasında hangi güçlendirmelerin görüneceğini seçin! Kartinginizi bir sonraki seviyeye taşıyın!

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR KARTS VE AVATARLAR!
Kıyafetler, aksesuarlar ve kart görünümlerinden oluşan bir kombinasyon kullanarak yarışçı stilinizi özelleştirin. Avatarınızı diğerlerinden farklı kılmak için kasklar, şapkalar, tişörtler veya çeşitli diğer aksesuarlar arasından seçim yapın, ardından en sevdiğiniz kart görünümünü seçin ve yarışın!

DRIFT, BOOST & WIN!
Profesyonel bir yarışçı olmak için sürüklenme sanatında ustalaşın! Uzun bir sürüklenme sürdürerek desteğinizi artırın ve sizi rekabette öne çıkaran bir nitro güçlendirmeyi etkinleştirin. Yetenekli bir sürücü, daha da güçlü takviyeler dağıtmak için hassas zamanlamayı kullanabilir.

FARKLI KARTS ÇEŞİTLERİNİ TOPLA VE KİLİDİNİ AÇ!
Yarışacak yeni kartların kilidini açmak için planları toplayın! Kilidini açtığınız her kartın farklı istatistikleri ve yükseltmeleri vardır. Sürüş tarzınız için hangi kart mükemmel olacak? En sevdiğiniz kartın kilidini açarak ve hepsini sürerek bulun!

OYUN ÖZELLİKLERİ
Boom Karts, aksiyon dolu, oynaması ücretsiz bir arcade kart yarış oyunudur – Sizi koltuğunuzun kenarında tutacak bir çevrimiçi çok oyunculu yarışçı!

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU ARCADE PVP YARIŞLARI! – Dünyanın her yerinden oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak yarış!
YÜKSELTME – Her kart için kilidini açmak üzere çok çeşitli yükseltilebilir parçaları keşfedin! Bazı yükseltmelerde beklenmedik sürprizler olacak!
ÖZELLEŞTİRME! – Boom Kart’ınızın ve yarış avatarınızın nasıl görüneceğini seçin, çok çeşitli giysi, renk ve aksesuar kombinasyonları arasından seçim yapın. Yoluna git!
GÜÇ KAYNAĞINI ÇALIŞTIRIN! – Aksiyon dolu yarışların gidişatını değiştirebilecek çok çeşitli eğlenceli güçlendirmelerle kendinizi güçlendirin veya rakiplerinizi engelleyin!
MACERA – Kendinizi test etmeniz mi gerekiyor? Aksiyon dolu bir arcade macerasına çıkın ve meydan okuma pistlerinde yarışın – saati ve rakiplerinizi yenin! Zorlukları yendiğinizde destansı ödüller kazanın!

Boom Karts, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu PVP kart yarış oyunudur. Rakiplerinizi podyuma çıkarın veya övünme haklarınızı kazanmak için zorlukların üstesinden gelin. Özel lobilerle gerçek zamanlı çok oyunculu yarışlarda arkadaşlarınıza meydan okuyun ve yarışın kurallarını oluşturun. Kartlarınızı ve yarışçınızı oyun yoluyla kazanılan öğelerle yükseltin ve özelleştirin. Bu yarış oyunuyla ilgili herhangi bir sorununuz varsa veya herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen destek ekibimize e-posta gönderin: [email protected]

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like