Aksiyon Brawl stars

Brawl Stars Elmas Hilesi 2021 Son Kodlar

single-image

Brawl Stars Bedava Elmas Veren Kodlar ile ilgili yabancı ve yerli forum sayfalarını inceledik. Ayrıca çeşitli kampanyalar ile verilen bedava elmas kodlarını da derleyip listeleyebildik. Para ödemeden bir bedava elmas kodu arayanlar için güncel liste aşağıdaki gibidir.

BRAWL STARS BEDAVA ELMAS KODUKOD DEĞERİ
Q14F-DDRSA-7S31-PORF-DG8W25 TL
44TS-KR32-TA3W-2SE5-F4OT50 TL
S45G-TD1X-14VC-94FB-5DCV50 TL
D55B-KB6D-4CH7-1DF4-AS43100 TL
75FH-1DV7-BG67-523G-3XB750 TL
FCV4-TY87-HG7E-F524-D2D850 TL
WFRD-PL92-T1DR-ZA34-VFXE100 TL

Brawl Stars bedava elmas için Google Play Store kodları

Brawl Stars Elmas Hilesi 2021 Son Kodlar

 • 64KIAL27
 • GDSYFD61
 • LE74368FD
 • ADSK527DE
 • KFJU47563JE
 • JSH348KDU2
 • ED147SKJF
 • CXZJD231F
 • WAVM476OPR
 • KA21MZSDI9
 • 7KDFK32TR39
 • OLK754JKDP2
 • KOMDFK82

Yukarıdaki kodları kullanarak bedava hiç bir ücret ödemeden elmaslara sahip olabilirsiniz. Geçerlilik tarihleri bitmeden bedavadan elmaslara sahip olmak için hemen kullanın. Son zamanlarda popüler olan Brawl Stars oyununda elmas kazanmak için dağıtılmış ücretsiz kodlardır.

Brawl Stars Bedava Elmas Hilesi 2021

En son Brawl Stars Bedava Elmas Hilesi haberlerini ve bilgilerini arıyorsanız burada. Takımın kadrosu, kadro değişiklikleri ve yaklaşan etkinlikler de dahil olmak üzere bu oyunla ilgili en son güncellemeleri topladık. En son MMA haberleriyle ilgili incelememizi de okuyabilirsiniz! İşte MMA dünyasındaki en önemli gelişmelerin kısa özeti.

Bilmeniz gereken ilk şey, oyunun ücretsiz olduğu ve hem Android hem de iOS için indirilebilir olduğudur. Oyunu yüklemek için Bluestacks’ı da kullanabileceğinizi belirtmekte fayda var. İşte nasıl: Brawl Stars Elmas Hilesi oyununu akıllı telefonunuzda veya tabletinizde oynayabilirsiniz. PC’nizde de oynayabilirsiniz. Ancak, oyunu PC’nizde oynamak için farklı bir application kullanmanız gerekir.

Brawl Stars oyunu Birinci Savaşçı, Kupa Sokağı, Nadir, Super Nadir, Destansi ve Gizemli olmak üzere toplamda 8 ipucu karakteri içermektedir. Ayrıca YouTube’da Brawl Stars Elmas Hilesis videolarını izleyebilirsiniz. Sadece oyunun doğru sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun.

Serinin hayranıysanız Brawl Stars Elmas Hilesis’e de göz atabilirsiniz. Oyun Brawl Stars filminden uyarlanacak. Her yaş için harika bir oyun ve karakterlerin hepsi iyi biliniyor. Arsa aksiyon dolu ve kendinizi tekrar oynamak isterken bulacaksınız.

Brawl Stars Elmas Hilesis’e aşina değilseniz, oyunu Google üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Seriye yeni başladıysanız Brawl Stars Elmas Hilesina incelemesini burada bulabilirsiniz. Oyun şu anda Android cihazlar için mevcut. Eğer ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Windows ve MAC için kullanılabilir.

Brezilya takımına ek olarak, Brawl Stars Elmas Hilesis en yeni MMA savaşçılarıdır. İki takım MMA dünyasında “En MMA” unvanı için yarışıyor. Brawl Stars’ın adı, ‘kavga’ anlamına gelen Yunanca kelimeden türetilmiştir. Brezilyalılar en yeni oyuncunun formasını giyecek.

Oyun, her yaştan oyuncu için popüler bir MMA oyunudur. Oynanış ve karakter için birçok seçeneğe sahiptir. Ana karakterler sandiklardan cikiyor, gorevler ve robotlardır. Ayrıca istediğiniz karakter türünü de seçebilirsiniz. Aşındırıcı dövüşçüler, Brawl Stars’ta olmazsa olmazlardandır.

Bu takım ilk iki maçını kazandı. Takım son ikisini kazandı ve şu anda playofflarda. MMA takımının şampiyonluğu kazanma şansı yüksek. Brawl Worlds’de takımlar bir turnuvada karşı karşıya gelir. Kazanırsan finale kalırsın. Mükemmel bir dövüşte, bir ödül kazanacaksınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like