Brawl stars

Brawl Stars Karakter Hilesi

single-image

Brawl Stars Karakter Hilesi 2021 , Brawl Stars Tüm Karakterler , Brawl Stars karakter hilesi nasıl yapılıyor? , Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği ,Brawl Stars Sandık Çıkarma Taktiği , Brawl Stars Karakter Çıkarma Hilesi APK; 2016 yılında piyasaya sürülen ve oyun tutkunları tarafından geçer not almayı başaran Brawl Stars oyunu; diğer ülkelerin yanı sıra ülkemizde de yoğun bir ilgi görmektedir.

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonlara kolaylıkla indirilebilen Brawl Stars oyununda oyuncuların başarılı olabilmeleri ve rakiplerini geride bırakabilmeleri için mutlaka sağlam ve yetenekli karakterleri canlandırmaları, oyundaki elmasları toplamaları gerekir.

Brawl Stars karakter hilesi, Google Play Store ve App Store aracılığıyla indirilebilen bir oyundur. Brawl Stars oynarken rakipleri geride bırakmak ve başarılı olabilmek adına özel güçlerin kullanılması gerekir. Ancak bu özel güçler ve karakterler için oldukça uzun zaman geçmesi gerekmektedir. Brawl Stars oyuncuları, Brawl Stars karakter hilesi ile bu kadar zaman harcamadan yeni karakterlerin açılımını gerçekleştirebilmekte ve çeşitli özelliklere kavuşabilmektedir.  Bu sayede zaman kaybetmeyen oyuncular aynı zamanda ödül ve elmaslar ile rakiplerinin önüne geçebilmektedir. Peki, Brawl Stars karakter hilesi nasıl yapılır?

Brawl Stars Karakter Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars karakter çıkartma hilesi yapmak için internet üzerinde bu hizmeti veren sitelerden yardım alınabilir. Brawl Stars hilesi gerçekleştirebilmeniz için aktif hale getirilen bu sitelerde sizlere çeşitli kodlar sunar. Bu kodlar aracılığıyla ücretsiz kutu açılımı gerçekleştirebilir ve karakter hilesi yapabilirsiniz. Ancak kodların aktif bir şekilde kullanılabilmesi için sizden çeşitli görevler talep edilmektedir. Bu görevleri yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu görevler arasında herhangi bir apk dosyası indirin vs gibi durumlar cihazınıza ilk önce bir Antivirüs ve VPN programı indirmelisiniz.

Brawl Stars Oyunu Nedir?

Bu oyunda oyuncular, farklı karakter özellikleri sayesinde güçlerini kullanabiliyor ve zorlu koşullarla güçleri sayesinde mücadele edebiliyorlar.

Oyun esnasında oyuncular; karakter özellikleri sayesinde saldırıya geçebiliyor; karakterlerini daha da güçlendirmek için altın, elmas ve diğer hediyelerin yer aldığı kutuları açabiliyorlar.

Yani karakterler ve diğer ödüller; kutuların içinden çıkıyor. Daha çok sayıda ödül ve elmas toplamak isteyen oyuncuların ise bol bol kutu açmaları gerekiyor.

Bir savaş oyunu olsa da kanlı sahneleri içermemesi; bu oyunun milyonlarca kişi tarafından tercih edilir bir oyun olmasını sağlayan en önemli etmenler arasında yer alıyor.

Karakter Hile Türleri

Artık çoğu oyun içerisine eklenen ve mikro ödeme adını verdiğimiz oyun içerisinde bulunan gerçek para ile yapılan satın almalar çoğu oyuncunun para veren kişilerden geri kalması nedeniyle sinir bozucu bir durum oluştu. Bunun üzerine insanlar çeşitli hile arayışlarına girişti. Bu hilelerden en bilineni kutudan karakter çıkmasını sağlayan hileler. Ancak karakter gelişimini ve kostümlerinin açılmasını sağlayan farklı hileler var. Kutu üzerinde bulunan eşyaların çıkmasını sağlamak ya da yıldız gücü aksesuar gibi önemli eklentileri karakterlere otomatik eklemek bu hileler arasında. Bazı arkadaşlar bu saydığım her şeyi kutudan çıkarma hilesini de kullanabiliyor. Bu bahsettiğimiz hileler diğer arkadaşların kutudan güzel bir şey çıksın diye yaptığı totemlerden değil. Ana menüye gir çık yapayım sonra istediğim karakterin menüsüne gir çık yapıp çıkarayım tarzı değil. Direkt olarak kutunun ayarları ile oynuyorlar. Ancak APK seçeneğini de unutmamak lazım.

Brawl Stars karakter hilesi nasıl yapılıyor?

Oyundaki 40’dan fazla karakter kendi arasında belirli bir sıralamayı sahip. Bu sıralamaya göre karakterlerin değerleri, güçleri ve çıkma olasılıkları büyük ölçekte değişiyor. Oyundaki karakterlerin detaylarına “Brawl Stars Karakterleri” adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bazı ender karakterlere ulaşamayan oyuncular karakter hilesi dediğimiz 3. parti uygulamaları ve yöntemlere başvuruyor.

Brawl Stars ve benzeri mobil oyunların hileleri genelde APK uzantısı olarak cihazlara kuruluyor. APK yani Android Application Package dosyaları Android işletim sistemleri için tasarlanan bir aplikasyon kurma uzantısı. Windows’dan örnek verecek olursak .exe dosyaları ile bire bir aynı görevi üstleniyor. Bu dosyalar ile cihazınıza çeşitli uygulamalar ve oyunlar vb. yazılımları yükleyebiliyorsunuz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like