Hile Haberleri

Camille CT, sayaçları, camilleye karşı en iyi 2021 counterlar

single-image

Camille Counter seçmeyi düşünüyorsanız koridor bölümündeki ağırlığı da göz önünde bulundurmanız gerekir. Seçeceğiniz Counter ile güzel zaferler kazanabilirsiniz. Camille Counter seçkin bir ajandır. Camille Counter oldukça görgülü bir şekilde ve para sıkıntısı çekmeden büyümüştür. Camille’in görevi ailenin karanlık sorunları kimseye hissettirmeden çözüme kavuşturmaktır ve zekası oldukça güçlüdür. Tüm şatlara karşı uyum sağlayabilir.

Camille Counter Karşı Güçlü Rakipleri

l Fiora

l Shaco

l Jax

l Renekton

Camille Counter Karşı Zayıf Rakipleri

l Jhin

l Singed

l Varus

l Sona

Camille Counter Kötü Yönleri ve Zayıflıkları

Camille yeteneği dolmasını beklerken savunmasız bir hal almaktadır. Bu nedenle rakiplerine isabetli atışlar yapması gerekmektedir. Yoksa sıkıntıya düşebilir. Camille genel anlamda kısa süreli olan hasarlar vermeyi tercih etmektedir. Çoğu zaman mücadele de yeteneği ile savaşmaya başlar. Bu yetenek olmadığı zaman ise sıkıntıya düşer ve rakibinden kaçmaya başlar. 

Camilleye karşı en iyi 2021 Counterlar

Lol oyununda Camilleyi hepimiz biliyoruz. Camilleye karşı en iyi counterlar ne die soranlar için hazırlamış olduğumuz yazımızı okumalısınız. Camille karşısında çoğunlukla 2021 yılında kazanan counterlar ;

  1. Akali
  2. Renekton
  3. Nasus
  4. Jayce
  5. Volibear

Bu counterler 2021 yılı içerisinde en çok kazanan counter

Counterlar arasında 2021 yılı içersinde en çok kazanan counter olarak adlandırılan NASUS olmuştur. Adeta bir ölüm meleği gibi savaşmaktadır. En çok kazananlar arasında liderliğini korumaktadır. Nedeni savaş sırasında doğru hamleler yapması ile bilinmektedir.

Camille Güç Artış Noktaları

Camille, temel yeteneklerine eriştiğinde 3. veya 4. seviyede bir all-in arayabilir. Seviye 3’e ulaşmadan önce çok fazla sağlık kaybetmemeye çalışın, aksi takdirde her şeyi arayacağı garanti edilir.

Camille ona sahip olduğunda mevcutsa, bir duvarın yanında durursanız ona nişan alma fırsatı vereceğinden, konumunuza dikkat etmeniz gerekir. Mümkün olduğunca şeridin ortasında durun.

6. seviyede Camille, Ultimate’ına erişim kazanacak Eğer düşük ve aşırı uzamışsanız bu ölümcül olabilir. Her şeye sahip olduğuna saygı gösterin ve Ultimate olarak vizyon olmadan zorlamayın Jungler’ını kurmak için de kullanılabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like