Genel

Clash of Clans Savaş üssü kopyalama

single-image

Clash of Clans Savaş üssü kopyalama, Clash of Clans köy Düzeni kopyalama, Oyuncuları diğer üstlerin ve köylerin içerisindeki düzeni kendi köylerine eklemek için kullanılırlar.

Clash of Clans’da oyuncular diğer oyuncuların temel yerleşimlerini, Savaş üssü ve köy düzenlerini kopyalayabilir. Bunu yapmak için oyuncular klan veya arkadaş listesindeki başka bir oyuncunun üssüne gidebilir ve kurucuyu ziyaret edebilir. Ardından, yeni bir düzen yuvası seçerek düzeni kopyalayabilirler.

Clash of Clans Savaş üssü kopyalama (2022)

Clash of Clans’da başka bir oyuncunun köy yerleşimini kopyalamak mümkündür. Bunu yapmak için bir arkadaşınızın veya klan üyesinin üssüne gidin. Üslerini ziyaret ettikten sonra, Düzen Düzenleyiciyi açabileceksiniz. Burada, aktif ve aktif olmayan Ana Köy veya Savaş Üssü düzenini önizleyebilirsiniz. Ayarları onayladıktan sonra diğer oynatıcının düzenini kopyalayabilirsiniz.

Clash of Clans Savas koy duzeni kopyalama
Clash of Clans 14 Seviye Köy Düzeni kopyalama (2022)

Düzeni gördükten sonra bağlantıyı kopyalayın ve oyununuza yapıştırın. Ardından düzeni düzenleyebilir ve diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. Diğer oyuncu ile benzer Belediye Binası seviyelerine sahip olduğunuzdan emin olun. Bu şekilde, diğer oyuncunun köyünün düzenini kolayca kopyalayabilecek ve uygun gördüğünüz değişiklikleri yapabileceksiniz.

Belediye Binası seviyeniz üç veya daha yüksekse, Köy Düzenleme Moduna erişebilirsiniz. Bu özellik, hızlı bir şekilde yeni bir temel tasarlamanıza yardımcı olur. Bu modun iyi yanı, otomatik olarak kaydedilmesidir. Her köy için altı adede kadar düzen kaydedebilirsiniz.

clash of clans 10. seviye köy düzeni kopyalama

10. seviye bir Clash of Clans köyü oluşturmanın birkaç yolu vardır. Bir yol, mevcut olanı kopyalayarak bir Belediye Binası 10 temel düzeni oluşturmaktır. Clash of Clans’da, bir Belediye Binası üssünüzün merkezidir. Belediye binası oyundaki en önemli binadır ve oyun seviyesinde renk değiştirecektir. 10. seviyede koyu kırmızı olacak ve ikinci bir gözetleme kulesi olacak. Üst kısmı metalden yapılmış bir ızgara ile dekore edilmiştir ve alt yarısında erimiş lavla dolu bir oluk bulunmaktadır. Bu binayı daha zarif görünmesi için 5.000.000 altın karşılığında yükseltebilirsiniz, ancak bu yükseltme yalnızca 14 gün sürecek.

Clash of Clans Köy düzeni kopyalama (2022)

Clash of Clans köy düzeni kopyalama işlevi (2022), başka bir oyuncunun üssünün düzenini kaydetmenize olanak tanır. Bunu yapmak için klanınızın bir üyesini veya bir arkadaşınızın üssünü ziyaret edin. Daha sonra temel yerleşimlerini kendinize kopyalayabilirsiniz. Birinin düzenini kopyaladıktan sonra, onu değiştirebilir veya tamamen farklı hale getirebilirsiniz.

Ayrıca düzeninizi taşıyabilir ve döndürebilirsiniz. Bunu yapmak için ok düğmelerine basın. Düzeni bir döşeme ile taşıyabilir veya 90 derece döndürebilirsiniz. Ancak, sınırlar ve engeller nedeniyle tüm düzeni hareket ettiremezsiniz. Duvarları gizlemek istiyorsanız, “binaların etrafındaki çimleri gizle” seçeneğini kapatmalısınız.

Köy Düzenleme Modu, üçüncü seviyeye ulaştığınızda kullanılabilir. Köyünüzdeki alanı hızla temizlemenize ve yeni bir üs tasarlamanıza yardımcı olur. Düzeni düzenlemeyi bitirdikten sonra kaydedebilirsiniz. Kaydedilmiş düzenlerin iki kategorisi vardır: normal köy ve savaş üssü.

Clash of Clans 12. Seviye Köy Düzeni kopyalama

Clash of Clans’ta güçlü bir savunma inşa etmek istiyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu Belediye Binası ve klan kalesini üssünüzün merkezine yerleştirmek. Bu, çiftliğinizi ve kaynaklarınızı korumaya yardımcı olacaktır. Belediye Binası’nı daha iyi koruyucu duvarların altına yerleştirmek de önemlidir.

Neyse ki, Seviye 12 köy düzenini kopyalamanın birkaç yolu var. Her şeyden önce, bir Clash of Clans harita uygulaması indirebilir ve yüzlerce üs bulabilirsiniz. Uygulama, altı ila on üç belediye binası arasında herhangi bir yerde bulunan yüzlerce farklı belediye binası üssü içerir.

Clash of Clans köy düzeni kopyalama programı

Bir köy düzenini kopyalamak, Clash of Clans oyununun önemli bir parçasıdır. Kendi üssünüzü oluşturmakta zorlanabilirsiniz veya rakiplerinize karşı daha etkili olabilmek için başkasının üssünü kopyalamak isteyebilirsiniz. Bir Clash of Clans köy düzeni kopyalama programı tam da bunu yapmanızı sağlar. Bu program tüm platformlar için mevcuttur ve tüm cihazlarla tamamen uyumludur.

Bu programın birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Kendi kayıtlı köy düzeninizi düzenlemenize izin veren özellikler içerir. Örneğin, araç, kolay bir sürükle ve bırak arayüzüne sahiptir ve kısmen tamamlanmış bir tasarımı kaydetmenize olanak tanır. Ayrıca köyünüzün sadece duvarlı bir versiyonunu da görebilirsiniz.

Clash of Clans 14 Seviye Köy Düzeni kopyalama

Clash of Clans’da seviye 14, en zor Belediye Binası seviyesidir. Bu seviyede, üssünüzü en deneyimli saldırganlara karşı korumak için en gelişmiş savunma stratejilerini kullanmalısınız. En iyi üs düzenini bulmanın en iyi yolu, Belediye Binası seviyesini düzenli olarak güncelleyen bir siteyi ziyaret etmektir. Bu siteler, iki haftada bir güncellenen Belediye Binası 14 köy düzeninin bir kopyasını sunar.

Köy düzeni kopyalama adımları

  1. Dikkatinizi ekranın sol üst tarafına yönlendirin
  2. Köyün adının olduğu alanı tanımlayın
  3. “Klanım” etiketli sekmeye tıklayın
  4. Klanın tüm üyelerinin konuşlandırılacağını gözlemleyin
  5. Köy düzenini kopyalamak istediğiniz oyuncunun adını seçin
  6. Adı sağ tıklayın ve ardından “ziyaret” seçeneğini belirtin
  7. Sonra başka bir ekran görüntülenecek
  8. Dikkatinizi bu ikinci ekranın sağ üst tarafına yönlendirin. Görünen simgeyi tanımlayın
  9. Logosu beyaz ev şeklinde olan dağıtımı kopyalamak için bu butona tıklayın.
  10. Ardından, çoğaltmayı istediğiniz köy veya üs üzerinde seçin ve “kaydet” düğmesine tıklayarak her şeyi etkinleştirin.

Köy düzeni kopyalamayla ilgili ipuçları

Tasarımın mükemmel bir şekilde kopyalanması için köyünüzde bazı uyarlamalar yapmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca köylerin kopyasını çıkarmak için şunu da unutmamalısınız. Clash of Clans Belirli zorunlu özellikleri veya koşulları karşılamanız gerekir. Örneğin, belediye binasının seviyesini hesaba katın, çünkü sizinki hiçbir koşulda diğer oyuncununkinden daha düşük olamaz. Yani tüm savunmalara sahip değilseniz, bu köy tasarımını kopyalamanız teknik olarak mümkün değil, aynı sayıda birliğe sahip olmalısınız.

Öte yandan ve nihayetinde hepiniz bir klanın parçası olmalısınız. Birçok oyuncunun sadece köy yerleşimlerini veya yerleşimlerini kopyalamak amacıyla klan üyesi olacağını unutmayın. Aynı zamanda, köyleri kopyalamanın işlevselliğinin harika olduğunu ancak bu takas veya bu esnekliğin sadece aynı klanın üyeleri için olduğunu belirtmek gerekir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like