Kategoriler

Dr Driving Hileleri, Dr Driving Mod Apk

Dr Driving Hileleri

Dr Driving Hileleri Android ve İos cihazlarda çok popüler olan uygulamada bazen istediğiniz arabaları alamayabilir ve buyüzden  seviyeleri geçemeyebilirsiniz. MOD ile bu araçlara ve seviyelere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Araba sürme ve simülasyon oyunlarını sevenler için güncel haberleri sizler için yayınladık. Dr Driving hileleri : Oyunda amacımız araba ile bulunduğunuz bölümlerde sürüşler yaparak görevleri tamamlamaktır. Dr. Driving içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı Hileli MOD sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız bölümlerin açık olduğu uygulamayı sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir. Bu sayede bütün araçları kullanabilirsiniz. Zorlu yollar, farklı görevler, farklı arabalar ve daha fazlası sizleri bekliyor. Dr Driving MOD sürümlerinde hiçbir hata bulunmamaktadır. Uygulamada TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikler 3D olup ses kalitesi gayet iyi seviyededir. Uygulama içinde araç kontrolleri çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dr. Driving 5.500.000’den fazla indirilmiştir.

MOD İndir

Dr. Driving Hileleri Dr. Driving Para Hilesi

Dr Driving para hilesi oyun içerisinde maddi sıkntılara girdiğinizde anında yardımcı olur. Para hilesi ile oyun içerisinde harcayarak bitiremeyeceğiniz bir rakamda paraya sahip olursunuz. Bu para ile oyunda daha önce hiç kullanmadığınız bir arabayı alabilirsiniz. Oyunda paranızın miktarı yeterli olmadığından bazı arabaların kilitlerini açamassınız bu sırada Dr Driving MOD devreye girer ve oyun içerisinde hiç sahip olmadığınız bir rakamda paraya sahip olursunuz. Bu para ile istediğiniz arabaları oyun içerisinde satın alabilir ve arabaların seviyelerini yükseltebilirsiniz.

 

Leave a Reply