Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri

Dr Driving

single-image

Dr Driving Android ve İos cihazlarda çok popüler olan uygulamada bazen istediğiniz arabaları alamayabilir ve buyüzden  seviyeleri geçemeyebilirsiniz. MOD ile bu araçlara ve seviyelere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Araba sürme ve simülasyon oyunlarını sevenler için güncel haberleri sizler için yayınladık. Dr Driving : Oyunda amacımız araba ile bulunduğunuz bölümlerde sürüşler yaparak görevleri tamamlamaktır. Dr. Driving içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD sınırsız para , sınırsız altın , sınırsız bölümlerin açık olduğu uygulamayı sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir. Bu sayede bütün araçları kullanabilirsiniz. Zorlu yollar, farklı görevler, farklı arabalar ve daha fazlası sizleri bekliyor. Dr Driving MOD sürümlerinde hiçbir hata bulunmamaktadır. Uygulamada TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikler 3D olup ses kalitesi gayet iyi seviyededir. Uygulama içinde araç kontrolleri çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dr. Driving 5.500.000’den fazla indirilmiştir.

MOD İndir

Dr. Driving Dr. Driving Para

Dr Driving para oyun içerisinde maddi sıkntılara girdiğinizde anında yardımcı olur. Para ile oyun içerisinde harcayarak bitiremeyeceğiniz bir rakamda paraya sahip olursunuz. Bu para ile oyunda daha önce hiç kullanmadığınız bir arabayı alabilirsiniz. Oyunda paranızın miktarı yeterli olmadığından bazı arabaların kilitlerini açamassınız bu sırada Dr Driving MOD devreye girer ve oyun içerisinde hiç sahip olmadığınız bir rakamda paraya sahip olursunuz. Bu para ile istediğiniz arabaları oyun içerisinde satın alabilir ve arabaların seviyelerini yükseltebilirsiniz.

8 Comments
 1. Bursa Gamer 2 sene ago
  Reply

  Başka bir harika makale için teşekkür ederiz. Böylesine ideal bir yazı tarzıyla bu tür bir bilgiyi başka nereden bulabiliriz bilmiyorum açıkcası

 2. EsikGame 2 sene ago
  Reply

  Merhaba, DR Driving ile ilgili güzel bir yazı, hepimiz farkındayız, muazzam bir gerçek kaynağı.

  • Hile Haberleri 1 sene ago
   Reply

   Merhabalar,
   Değerli yorumunuz için teşekkürler.

 3. JOKERGAMING 2 sene ago
  Reply

  Çok havalı! Bazı çok geçerli noktalar! Bu yazıyı kaleme aldığınız için teşekkür ederim, ayrıca web sitesinin geri kalanı da çok iyi yazılar var.

  • Hile Haberleri 1 sene ago
   Reply

   Değerli yorumunuz için teşekkürler diğer ytazılılarımızı da okumanızı tavsiye ediyorum

 4. wet dreams 2 sene ago
  Reply

  Yazı için tekrar teşekkürler. Gerçekten daha fazlasını okumak için sabırsızlanıyorum. Gerçekten havalı bir oyun tavsiye ediyorum oynamanız için

  • Hile Haberleri 1 sene ago
   Reply

   Dr Driving yazımızı beğenmenize sevindik diğer konularımıza da bakmanızı tavsiye ediyoruz.

 5. Kasım OK 7 ay ago
  Reply

  Bu gönderiyi paylaştığınız için minnettarım. Gerçekten daha fazlasını okumak için sabırsızlanıyorum. Mükemmel.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like