Family İsland

Family İsland APK Hilesi (2023)

single-image

Family İsland oyununu Android cihazlarınızda oynarken MOD APK dosyalarıyla Hile yapabileceğinizi biliyorsunuz. Family island yakut hilesi 2023 yılında oyuncularla paylaşılan tüm hileleri sizler için inceledik. Sormak istediğiniz sorularınızı cevaplamaya devam ediyoruz. Mobil oyun sektöründe klasik kategorisinin en sevilen oyunlarının başında gelmektedir. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu ile kendisini sürekli göstermeyi başardı. Facebook uygulamasının en yüksek ilgi gördüğü zamanlarda çok sevilen çiftlik oyunları artık mobil cihazlarımızda rahatlıkla oynanabiliyor. Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz Family İsland APK Hilesi – Çiftlik oyunu macerası isimli oyun Melsoft Games Ltd tarafından geliştirilmiş. Oyuncular bu oyuna para yatırmak yerine enerji veya elmas hilesi kullanarak gelişmeyi hedefliyorlar. Bu düşüncelerinin sebebi genellikle sosyal medya uygulamalarında hile adı altında paylaşılan videolardan kaynaklanıyor. Family İsland APK Hilesi ile Sınırsız Enerji veya Elmas yapabileceğinizi düşünüyorsanız araştırma sonuçlarımıza bir göz atın. Burada kesinlikle hile paylaşmıyor veya özendirmiyoruz. Amacımız oyunlarla ilgili merak edilen ve aranan hileleri araştırmak ve zararlarını oyunculara anlatmak. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Family İsland APK Hileleri (2023)

Family İsland APK dosyalarıyla Hile dağıtan İnternet sitelerini sizler için araştırdık. 2021 yılında bu konuyla ilgili yüzlerce yabancı site ve sayfa oluşturulmuş durumda. Sözde Enerji veya Elmas adını verdikleri hilelere ait APK dosyalarını buralardan paylaşıyorlar. Family İsland oyuncuları da bu hileleri yapabilmek için bu İnternet sitelerine giriş yapıyor ve sonrasında APK dosyasını indirirken tuzağa düşmüş oluyor. Evet bunların hepsi bir tuzak. Oyunda kesinlikle elmas veya enerji hilesi bulunmamaktadır. Çevrim içi bu tarz oyunlarda böyle hileler uygulayamazsınız. APK editörleri dosyaları düzenleyerek hile yapabildikleri oyunlar çevrim dışı oyunlardır. Böyle çok oyunculu oyunlarda APK dosyaları düzenlenerek bir hile yapılamaz.

Family Island APK Hile, Family Island APK Hilesi, Family Island hile

Family island hile ( 2023 )

Family island hile die paylaştıkları dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunup bulunmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Çalışmayan bir hileyi sanki çalışırmış gibi gösterip piyasaya yaymanın altında kötü sonuçlar çıkacağını tahmin etmek zor olmamalı. Bu dosyalardaki zararlı yazılımlar yüzünden banka hesap bilgileriniz gibi çok önemli bilgilerinizi çaldırabilirsiniz. Bunun için bu tarz illegal dosyaları kesinlikle indirmeyin ve kullanmayın. Artık mobil oyun sektörünün gelişmesiyle birlikte hırsızlık yöntemleri de değişti. Family İsland APK Hilesi ararken tuzağa düşebilir ve büyük zararlar görebilirsiniz.

Family İsland Enerji Hilesi (2023)

Family İsland Enerji Hilesi oyun içerisinde yapı yapmak veya hareket halinde sizlerin işine yarayan çok önemli bir özelliği sınırsız hale getirecek hiledir. 2023 yılında bununla ilgili çok içerik açılmaya başlandı. Yukarıda anlattığımız yöntemleri uygulayarak APK dosyalarına tuzaklar kurup sonrasında Family İsland Enerji Hilesi diye paylaşımlar la dolu. Böyle bir şeylere denk gelirseniz kesinlikle güvenmeyin. Sonuçları sizin için çok ağır olabilir.

Oyunda, enerji rezervlerini yenilemek için yemek pişirebilir ve yiyebilirsiniz. Yemek pişirmek için, ocağı (kazan) veya kesme tablasını açmanız ve ardından yiyecek simgesini pişirme yuvasına sürüklemeniz gerekir.

Family İsland Elmas Hilesi (2022)

Family İsland Elmas Hilesi özellikle oyuncuların 2021 yılları içerisinde en çok aradıkları hilelerin başında gelmektedir. Oyun içerisinde bu kadar çok ilgi gördüğü için yine dolandırıcılar bu isimlerle de tuzaklı APK dosyalarını yayıyorlar. Bu oyunda sınırsız elmasa sahip olmak sizin en büyük olmanız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda böyle bir hilenin olması oyununda sonunun geldiği anlamına geliyor. Family island hile yapmak mantıken olumsuzdur oyun için alışveriş olmadan bu oyun ayakta duramaz. Bu yüzden böyle bir hilenin de olması imkansız. Family Island – Çiftlik oyunumacerası ıssız bir adadaki köyde heyacan verici hayatınızı kurmaya hemen başlayın. Bu oyunu oynamadan sizlere bahsettiğimiz konularını unutmayın.

Family island yakut hilesi (2022)

family island oyununda hepimizin bildiği gibi yakut hilesi yapılmaktadır. Bu hile sayesinde enerji ve yakut sıkıntısı çekmeden rahatça oynayabilirsiniz. Enerji ve yakut hilesi sayesinde oyuncular ıssız adada modern teknoloji olmadan hayatlarını kolayca sürdürebilecekler.

Family island hile

Family island oyunu için ücretsiz hile ipuçlaru ve Family island rehberine hoşgeldiniz. Hepimizin bildiği Android cihazlarda APK dosyalarıyla Hile yapaibliriz. Family island hile Çiftlik oyunu macerası 2022, Enerji veya yakut hilesi de yapabilirisiniz. Enerji ve yakut hilesi sayesinde oyuncular ıssız adada hayatlarını kolayca sürdürebilecekler. Dikkat; Oyun içerisinde bu kadar çok ilgi gördüğü için yine dolandırıcılar bu isimlerle de tuzaklı APK dosyalarını yayıyorlar. Family island hile 2022 yapmak mantıken olumsuzdur oyun için alışveriş olmadan bu oyun ayakta duramaz. Bu yüzden böyle bir hilenin de olması imkansız. 

Family island hile (2023)

Family island oyunu geçen yıllardan beri hala popülerliğini koruyan ve en çok hile araştırması yapılan bir oyundur. Oyunun içerisinde oluşturacağımız adada kendimize bir köy inşaa ederiz. Bu gelişme aşamalarında elmas, yakut, para ve altın gibi madenlere ihtiyacımız olmaktadır. Oyun içerisinde bu madenleri gerçek paralar ile alamayan veya almak istemeyen oyuncular Family island hile yollarına başvururlar. APK hilesi adı altında trojan dosyalar dağıtan internet siteleri %100 çalışan Family island hilesigibi paylaşımlar yapaktadır. Bu gibi sözlere itimat etmeyiniz.

Family İsland APK Hileleri (2023)

Family island oyunun apk versiyonunu ve hileleri arayanlar kolayca buradan bilgi alabilirler. Android ve İOS cihazlarda oynanabilen Family İsland oyunun güncel sürüm uyumsuzluğundan dolayı apk dosyalarını aramaktadır. Size uygun apk sürümlü dosyayı bulabilmeniz için kendi sürümünüze uygun dosyayı aşağıdan indirebilirisiniz.

Family island Mod APK

Family island Mod APK‘da baş karakter rolüne yerleştirileceksiniz. Yönetim ve gelişi oyun içerisinde tamamen sizin elinizde olacak. Oyun taş devrinde geçiyor ve oyuncu yiyecek toplayarak, aletler inşa ederek ve doğal kaynakları toplayarak adanın içinden geçmelidir. Oyuncular adada hayatta kalmak zorunda kalacaklar ve sonunda modern bir şehir inşa etmek zorunda kalacaklar.

Oyun hem Android hem de iOS platformları için mevcut ve sadece bir ayda üç milyondan fazla indirildi. Bu, onu Google Play mağazasındaki en popüler uygulama yapmak için yeterlidir. Oyun, premium özellikleri ücretsiz olarak sunar, ancak bazı ülkelerde kötüye kullanım sorunları nedeniyle uygulama engellenir. Bu oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız, Family Island Mod APK’sını indirin ve oynamanın keyfini çıkarın.

Oyun, hayattaki yeni dersler de dahil olmak üzere sonsuz miktarda içeriğe sahiptir. Aynı zamanda kendi hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandıracaktır. Zorlu bir ortamda hayatta kalmak için konfor ve teknolojiyi terk etmekle ilgili bir oyundur. Yeni beceriler öğrenebilecek ve sahip olacağınız sonsuz enerji ve kaynakların keyfini çıkarabileceksiniz.

Oyun çok sayıda seviye ve çeşitli macera aktiviteleri sunar. Oynarken, Bruce ailesini içeren yeni alanların ve hikayelerin kilidini açabilirsiniz. Oyun, çizgi film tarzı görüntüler ve gelişmiş 3D grafiklerle oluşturuldu. Ada ormanlardan, çiftliklerden ve insanlardan oluşuyor. 3D animasyon filmlerine benzer bir karakter sistemi bile var.

Family İsland Hile Nasıl Yapılır(Mı)?

Son zamanlarda aramıza giren Family İsland için Hile kullanımı oldukça artmaktadır. Google Play ve App Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan ve oynanabilen Family Island’ın oyuncuları, oyunda kolaya kaçmak için hile yaparak, diğer oyuncular ile aralarında haksız bir rekabet oluşturmaktadırlar. Family Island‘in yapımcılarından tabi ki bunun için bir müdahale gelmesi bekleniyor.

Family Island Hile APK

Family island hile için araştırma yapan kullanıcılar, umduklarını bulamıyorlar. Çünkü oyunun hilesini kullananlar, öyle “hop ‘Family island hileli apk‘ indireyim” deyip, Google’da bulup, indiremiyorlar. Kendi yaptıkları programlar ve yazılımlar ile oyun içerisinde hile yapmaktadırlar. Derseniz “bu oyunun hilesi çıkmaz mı ?“, oyunun yapımcıları izin verdiği sürece, buna karşı bir önlem almadıkça oyunun hilesi tabi ki de internette dolaşacaktır.

Family island enerji hilesi ile oyun içerisinde büyük bir avantaj elde edebilirsiniz. Özellikle zaman konusunda, bu hileleri kullanarak, gerçekten zamandan tasarruf ederek, oyun içerisinde yaptığınız geliştirmeler için zaman kazanabilirsiniz.

Family Island — Çiftlik Oyunu Nedir?

Oyunun hikayesinde volkanik bir patlama sonucunda yaşam alanlarını kaybeden bir ailenin, yeni bir yaşam alanı oluşturması ve hayatlarını idame etmek için temel ihtiyaçlarını karşılamaya çalışması konu edilmektedir.

Family Island, saran, eğlenceli ve bazı yerinde senaryoya müdahale etmek isteyen oyuncular için tercih edilebilecek bir oyundur. Geçmiş zamanlarda çok popüler olan Village Life’ın bir farklı versiyonu olarak değerlendirilebilecek olan, denenebilecek düzeyde eğlenceli bir oyundur. Grafik ve dinamik açısından sizi üzmeyecektir.

Etrafınızdaki adaları keşfederek çeşitli kaynakları toplamalı ve topladığınız kaynakları akılcı bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Örneğin taş, odun, hile ve sopa kullanarak ev inşa edebilirsiniz.

Family İsland Enerji Hilesi 2022 ile istediğiniz kadar hileli enerji kullanabilirsiniz. Family İsland Enerji Hilesi size hızlı gelişmeniz ve ilerlemeniz için avantaj tanımaktadır.

Hayatınızı kolaylaştıracak aletleri hile ile yapabilir, diğer oyuncularla takas yapabilirsiniz. Kendi çiftliğinizi kurabilir, ekin ekebilir ve ekinlerinizi toplayabilirsiniz. Kendi zevkinize göre dekorasyon yapabilirsiniz.

Mobil oyun, “Melsoft Games Ltd” tarafından geliştirilmiştir ve “Gündelik Oyunlar” isimli kategoride listelenmektedir. Family İsland Hile oyununda görevlerinizi yerine getirebilir, Bruce ve ailesini yakından tanıyabilirsiniz.

Family Island — Çiftlik oyunu
Bu oyun hakkında
Modern teknoloji olmadan ıssız bir adadaki köyde hayatınız nasıl olurdu? Bu heyecan verici macera oyununda modern Taş Devri ailesinin ilkel dünyasının sadeliğine dalın. Uzak bir adada mahsur kalan dört kişilik bir ailenin – Bruce, Eva ve çocukları – sıfırdan yeni bir aile evi başlatmaları ve çeşitli aile hayatı durumlarını esprili bir şekilde geçirme konusunda kılavuzluğunuza ve yardımınıza ihtiyacı var.

Daha önce yaşadıkları şehir volkanik bir patlama nedeniyle yok olduktan sonra, bu ailenin gelişen bir kasaba inşa etmesine ve kaybettikleri aileleri ve sevgili kabileleriyle tekrar bağlantı kurmalarına yardımcı olun. Bu tarım oyununda, ailenin dünyası modern teknoloji olmadan eski ve yabancı gelebilir ancak günlük aile hayatları ve ilişkileri günümüz dünyasına oldukça benzer.

Aile Adası, beklenmeyen sürprizler ve ilgi çekici maceralarla dolu bir çiftlik oyunu!

ÖZELLİKLER:

★ Taş Devri çağı maceranızın keyfini çıkarın! Yaratıcı olun ve harika antik teknolojileri kullanarak çiftliğinizde tarım yapmaya başlayın
★ Bu tarım oyununda içinizdeki kaşifi ortaya çıkarın ve yeni adalara doğru heyecan verici bir maceraya çıkın
★ Issız adada kendi aile çiftliğinizi başlatın! Diğer karakterlerle takas etmek için ekin yetiştirin ve kullanışlı aletler ve binalar yapın
★ Çiftliğinizi güzel dekorasyon ürünleriyle süsleyin
★ Bu ada oyununda aileyi daha yakından tanıyın ve heyecan verici görevler ve hayat hikayelerinde onları yönlendirin

____________

Bu simülatörle ilgili güncellemeler için sosyal kanallarımıza abone olun:

Facebook
https://www.facebook.com/familyislandgame/

 • Sürüm
  2022190.0.20407
 • Gereken Android sürümü
  5.0 ve sonrası
 • Uygulama içi satın alma
  Öğe başına $0,99-$149,99
 • İzinler
  Ayrıntıları göster
 • Çıkış tarihi
  18 Kas 2019
 • İçerik derecelendirmesi
  Tüm yaşlar • Çizgi Roman Kötülüğü Daha fazla bilgi
17 Comments
 1. Ahmet 2 sene ago
  Reply

  Sayın hocam sizden çok ama çok teşekkür ediyorum. 2021 yılında Family İsland APK Hilesi için en güncel konu olmuş.

 2. Eric 2 sene ago
  Reply

  Family İsland APK hilesi yazınız için teşşekkür ederim. Çok faydalı bir konu olmuş bilgiler gayet açıklayıcı tüm konular için

  • Erşah 2 sene ago
   Reply

   Ben yapamadım hocam yardımcı olurmusunuz.

   • Hile Haberleri 1 sene ago
    Reply

    Konuya dikkatli bakın apk hilesi güncel

 3. Gökce 2 sene ago
  Reply

  Family İsland APK Hilesi arayanlar ilk önce burayı okumalı

 4. Dedeman 2 sene ago
  Reply

  Family İsland hilesi bilgi ve tecrübe dayalı içerik işte bu

  • Hile Haberleri 1 sene ago
   Reply

   Değerli yorumunuza teşekkür ederiz.
   Diğer konularımızıda okumanızı tavsiye ederiz.

 5. Ferhat 2 sene ago
  Reply

  Family Islank Hakkında güncel hile bilgileri doğru hileler burada oku anla

 6. Hakan Şimşek*** 2 sene ago
  Reply

  Çok güzel bir yazı olmuş gayet anlaşılır yapamayan arkadaşlar yoruma mail bırakırsa tarif edebilirim. 🙂
  Admin güzel taktik teşekkürler.

  • Osman ********* 1 sene ago
   Reply

   Hemen yüklendi teşekkürlerrr :))

  • Asuman 1 sene ago
   Reply

   Linki bulunca gerisi zaten kendi kendine tamamlıyyor. Emeği geçenler saolun sonunda çalışan bir siteye geldim

 7. Ekin 1 sene ago
  Reply

  Family Island elmas hilesi mi apk dosyasına bak

 8. Selman 1 sene ago
  Reply

  Family Island apk hileleri ile ilgili net açıklamalar bulabildim sonunda

 9. Elmas 1 sene ago
  Reply

  Ama sormamda sakınca yoksa – benim gibi biri hilehaberleri.com’a denk geldikten 2 sonra bu kadar gelişime nasıl ulaşıyor sanırım hileyle alakalı sıkıntısız çalışıyor

 10. Adnaaan 1 sene ago
  Reply

  Reklam kısmından hemen indi ve aktifleşti tıkır tıkır çalışıyor valla

 11. Pınar 1 sene ago
  Reply

  Anında aktif oldu çok teşekkür ederim.

 12. Hasan ********* 3 ay ago
  Reply

  Sayın hocam 2023 yılında Family İsland Hile çalışır mı?

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like