Family İsland Genel

Family island hile apk

single-image

Family İsland oyununu Android cihazlarınızda oynarken APK dosyalarıyla Hile yapabileceğinizi biliyorsunuz. Mobil oyun sektöründe klasik kategorisinin en sevilen oyunlarının başında gelmektedir. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu ile kendisini sürekli göstermeyi başardı. 

Family Island Apk Hile Nasıl Yapılır ?

Oyun, hayatta kalmalarına yardımcı olacak herhangi bir alet olmadan çorak bir adada mahsur kalan bir Taş Devri ailesinin dört üyesi hakkındadır. Toprağı işlemeleri, kaynak toplamaları ve yeni toprakları fethetmeleri gerekiyor. Bu macera oyununda yerine getirmen gereken birçok farklı rolün var. Bir ev inşa edebilir, bir çiftlik kurabilir ve hatta diğer karakterlerle faydalı malları takas edebilirsiniz. Ancak, Family İsland oyunu burada bitmeyecek. Farklı bir deneyim yaratmak için arkadaşlarınızla bile oynayabilirsiniz.

Family İsland hile APK – Çiftlik oyunu macerası heyecan verici bir yönetim ve stratejik oyundur. Daha büyük evler inşa edebilir, yiyecek yetiştirebilir ve güvenlik kuleleri inşa edebilirsiniz. Bu oyunun en zorlu kısmı, evinizi inşa etmek için yeterli sayıda tahta çubuğu nasıl toplayacağınızdır. Bu, şehriniz için daha fazla enerji toplamanıza ve daha fazla yiyecek yetiştirmenize olanak tanır. Oyundan en iyi şekilde yararlanmanın tek yolu, arkadaşlarınızla veya ailenizle oynamaktır. Siz de bu eğlenceli oyunda yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Family İsland APK Hileleri

Family İsland APK Hileleri
Family İsland APK Hileleri

Family İsland APK dosyalarıyla Hile dağıtan İnternet sitelerini sizler için araştırdık. 2021 yılında bu konuyla ilgili yüzlerce yabancı site ve sayfa oluşturulmuş durumda. Sözde Enerji veya Elmas adını verdikleri hilelere ait APK dosyalarını buralardan paylaşıyorlar. Family İsland oyuncuları da bu hileleri yapabilmek için bu İnternet sitelerine giriş yapıyor ve sonrasında APK dosyasını indirirken tuzağa düşmüş oluyor. Evet bunların hepsi bir tuzak. Oyunda kesinlikle elmas veya enerji hilesi bulunmamaktadır. Çevrim içi bu tarz oyunlarda böyle hileler uygulayamazsınız. APK editörleri dosyaları düzenleyerek hile yapabildikleri oyunlar çevrim dışı oyunlardır. Böyle çok oyunculu oyunlarda APK dosyaları düzenlenerek bir hile yapılamaz.

Family Island Hile

Bu oyun bir çiftçilik simülasyon oyunudur. Temel olanaklardan ve yeni çağ teknolojilerinden uzak bir adada kuruludur. Bu oyunda adanızı yeniden inşa etmeli ve ailenizi büyütmelisiniz. Hikaye, ailenizden biriyle tanışmanız ve onların kaderini öğrenmenizle başlıyor. Bunu yapabildikten sonra, oyunun ailenin diğer üyeleri hakkında bilgi edineceğiniz bir sonraki bölümüne geçebilirsiniz.

Bu oyunun oynanışı zorlu ve ödüllendirici. Lüks bir şehir inşa edebilir veya ailenizin çiftliğini yeniden inşa edebilirsiniz. Araziyi işleyebilir ve mahsul toplayabilirsiniz. Oyun, avcılık, çiftçilik ve yemek pişirme gibi çok sayıda aktiviteye sahiptir. Sonunda, adanızı hareketli bir kasabaya dönüştürebilirsiniz. Oyunun öğreticileri, bir ev inşa etmenin, ekin dikmenin ve hasat etmenin ve hatta toplulukta lider olmanın temelleri konusunda size yol gösterecek.

APK Dosyaları yükleyen cihazlarınızı bir Antivirüs programı ile en kısa zamanda taratmalısınız.

Family İsland APK Hileleri APK denetimi

Bu oyunun bir başka yönü de aileye odaklanmasıdır. Bu oyunda, oyuncular ailelerini geliştirmek için birlikte çalışmalıdır. Diğer oyunların aksine, oyuncu ailesine rehberlik etmeli ve her zaman onların yanında olmalıdır. Buna ek olarak, oyuncular ailelerine yardımcı olmak için özel eşyalar toplamalıdır. Ayrıca bu kaynakları tarifleri birleştirmede kullanabilir ve diğer karakterlerle ticaret yapabilirler.

Family İsland apk hilesi nasıl yapılır ?

Oyunun içerisinde her hangi bir apk vs dosyası gibi değişiklikler yapılarak hile yapılamaz. APK hileleri arasında bir çok oyunda hile yapıldığında bu oyunlar genellikle çevrim dışı oynanabilir oyunlar da yapılmaktadır. Fakat çevrimiçi oyunlarda apk dosyası veya farklı bir şekilde hile yaptığını gösteren kişiler yalan söylemektedir. Gösterdiği yöntemler içerisinde de kesinlikle bir hile yoktur. Sizlere şu şekilde hilenin aktif olacağı ve hesabınıza ücretsiz olarak para veya elmas göndereceğini söyleyen kişiler de sizlerin bilgilerini çalmaya çalışıyor olabilir. Bunu da unutmamalıyız. Elbette çevrim içi çalışan oyunlar da ücretsiz para ve elmas kazanabilirsiniz fakat bunları hile yaparak değilde bunları oyun içinde bulunan görevleri tamamlayarak yapabilirsiniz.

Oyunun temel amacı bir köy inşa etmektir. Adada hayatta kalabilmek için evler inşa etmeniz ve çocukları büyütmeniz gerekiyor, bu yüzden güçlü bir aileye sahip olmanız ve sabırlı olmanız gerekiyor. Oyun, çocuklarınız ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve çeşitli hayvanlar hakkında bilgi edinebileceğiniz için çocuklar için de eğlencelidir. Android için harika bir ücretsiz uygulama arıyorsanız, Family Island mükemmel bir seçimdir.

Family Island hilesi nasıl kullanılır ?

 • Oyun adınızı girin
 • Platformunuzu seçin [Windows, iOS veya Android]
 • Bağlandıktan sonra oluşturmak için Ruby miktarını seçin İLERİ’ye
 • basın [Şimdi jeneratörümüzün çalışması biraz zaman alacak]
 • Teklifinizi işledikten sonra onay formunu doldurmanız gerekmektedir. 2 uygulama yükleme, e-posta veya abonelik gönderme. Çok basit, bot olmadığınızdan emin olmalıyız.
 • Hazır!

Fonksiyonlar:

 • Ruby sınırsız
 • Android, iOS, Windows oraz iPhone, iPad, iPod, iPad Mini yüklü cihazlarda test etme
 • 365 gün erişim
 • İndirmeden ve kurmadan
 • Hack’imizi oyun güncellemeleriyle güncelliyoruz
 • Cihazınızı jailbreak yapmanıza veya rootlamanıza gerek yok

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like