Free Fire

Free Fire MAX bedava elmas alma ipuçları 3 Adımda Ücretsiz

single-image

Free Fire MAX oyunu içerisinde 3 Adımda Ücretsiz bedava elmas alma ipuçları sizlerle. Yoğun istek üzerine Free Fire oyununun yeni çıkan 2021 yılı içerisinde MAX versiyonunda bedavadan elmas kazanabileceğinizi biliyor muydunuz. İşte bu yazı tam da 3 Adımda tamamen Ücretsiz kazanmak isteyenlere göre. Free fire max içerisinde hepimizin elmaslara ihtiyacı olabilir.

En iyi Free Fire MAX Oyunu APK Hilesini sizler için araştırma yaparak hazırladık. Arcade oyunlar içerisinde çevrimiçi ve çevrimdışı apk hileleri ile çalışan oyunlar olduğunu biliyoruz. Bu APK hileli oyunlar içerisinde apk hileleri sonucunda oyun içerisinde bulunan elmas hilesi gibi bir çok farklı farklı hileler bulunmaktadır.

Free Fire MAX bedava Ücretsiz elmas alma ipuçları
Free Fire MAX bedava Ücretsiz elmas alma ipuçları (2021)

Free Fire MAX bedava elmas alma ipuçları

Oyun içerisinde bu tür eşyalar ve itemler genellikle para ve elmas ile alınabilmektedir. Fakat oyun içerisinde çektiğimiz maddi sıkıntılardan dolayı normal hayatta maddi durumumuzun bozulmasını elbette istemeyiz. O zaman elmas alma ipuçları hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Free Fire MAX ücretsiz elmaslar sayesinde oyun içerisinde kolayca gelişimimizi sağlayabiliriz. Bu sayede oyun elmaslarımız olur.

Free Fire MAX oyunda elmaslar önemi çok fazladır. Elmaslar ile oyun içerisinde alışveriş yapmamız mümkündür ve oyun içerisinde kostüm alma ve isim değiştirme gibi alanlarda da elmaslarımızın olması gerekmektedir. Ancak bu elmaslar oyun içerisinde ücretli olarak satın alınmaktadır. Çoğu kullanıcı para ile elmas almak istemediğinden bedavadan elmas kazanma yollarını araştırmaktadır.

Oyun için birlik ve topluluk toplayan hesaplar ile iletişime geçerek onlara katıldığınızda sizlere ödül olarak elmas verirler. Onları sosyal medya üzerinden veya oyun içerisinde sohbetten bulabilirsiniz. Veya oyunda diğer kullanıcılar ile takas yaparak onlardan elmas da talep edebilirsiniz.

3 Adımda Ücretsiz bedava elmas alma ipuçları

Adım 1: Akıllı telefonlarında Free Fire MAX’ı başlatmaları ve ardından ana lobideki “Fire Pass” simgesine dokunmaları gerekiyor.

Adım 2: Daha sonra, oyuncuların geçiş kartı ekranlarına yüklendiğinde “Yükselt” seçeneğine basmaları gerekir.

3. Adım: Elite Pass’in iki farklı ücretli sürümü görünecektir. Gerekli olanı seçebilir ve ardından elmasları kullanarak satın alma işlemini tamamlayabilirler.

Free Fire MAX İpuçları

Bugüne dek pek çok ipucu duymuş olabilirsiniz: Biz de onlara dair birden fazla rehber hazırladık. Ancak zaten bildiğiniz gibi, bu rehberlerin hemen hepsi oyuna yeni başlayanlara hitap ediyor ve temel tavsiyelerin ötesine geçmiyor. Belirli bir deneyime sahip, ileri düzey oyuncuların da ipuçlarına ve özel tavsiyelere ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz: Bu rehberi hazırlamamızın nedeni de bu. Aşağıda, deneyimli oyunculara yönelik tavsiyelerimizi toplu halde görebilirsiniz.

Rütbeli Maçlar İçin Ek Bir Hesap Açın

Alternatif hesabınızı en az Altın I’e yükseltmeniz en doğrusu olacaktır: Hesaplarınız neredeyse birbirine eşitlenene kadar oynamaya devam edin. Bir hesapta çok ilerlediyseniz diğerine geçip durumu eşitleyin. Bu şekilde her zaman daha yüksek rütbeli bir hesabınız olur. Bu sayede, hesaplarınızdan birinde ciddi bir rütbe kaybı yaşarsanız, hiç zaman geçirmeden ve moralinizi bozmadan diğerinde oynamaya devam edebilirsiniz.

Buna genellikle “seksek rütbe” taktiği denir. Genel olarak, rekabet kaygısnı yaşayanlar ve rütbesinin düşmesinden endişe edenler için mükemmel bir stratejidir. Üstelik bir hesapta yaptığınız hataları diğer hesapta tekrarlamamayı da öğrenirsiniz. 

Silahları En Verimli Şekilde Nasıl Kullanacağınızı Belirleyin

Örneğin M1887 gibi güçlü bir tüfekte ustalaşmanız için sadece bir gün yetebilir. Keskin nişancı tüfekleri içinse bu süre büyük ihtimalle daha uzun olacaktır. Farklı senaryolarda farklı silahlar kullanın ve her gün bu silahlarda ustalaşmak için biraz zaman harcayın. Ortalama bir oyuncudan çok daha iyi olmanın yolu budur: Pratik yapmak ve daima daha iyi olmaya çalışmak.

İşte bu durumlarda dahi profesyonelliği ve disiplini kaybetmemek çok önemlidir. Kendinize şunu sorun: Neden artarda maç kaybetmeye başladınız? Diyelim ki yedi maç kazandınız ancak birdenbire düşman takımları iyi performans göstermeye başladı. Artık sürekli olarak maç kaybediyorsunuz: Peki, ne değişti? Suç sizde miydi yoksa takımınızda mı? Yoksa ikisi birden mi? 

Karakter Yeteneklerini Rastgele Kullanmayın

Bir karakter seçerken görünümüne değil yeteneklerine dikkat edin ve özellikle son seviyede o yeteneklerin neye dönüşeceğine dikkat edin. Oyun tarzınıza uygun karakterler seçmeye çalışın: Agresif bir oyun tarzınız varsa, anlık hız veya hasar bonusu kazanabilen karakterler saha uygun bir seçim olacaktır. Defansif oynuyorsanız, can puanı veya kalkan bonus elde edebilen karakterler seçin. Her halükârda, seçtiğiniz karakterler ile en az bir düzine maç yapıp yeteneklerini hangi anda kullanmanız gerektiğini anlayın. Ne kadar çok pratik yaparsanız, o karakter ile o kadar iyi olursunuz.

Kendinizi Geliştirmeniz Zaman Alacaktır

İşin aslı, kendini geliştirmenin maraton yarışları gibi olmasıdır: Sabırlı olmanız ve enerjinizi verimli kullanmanız gerekir. Birçok oyuncu sizden önde olabilir ancak bu “sabit” bir durum değildir. Çalışkansanız ve sabırlıysanız, eninde sonunda onların önüne geçmeyi başarırsınız. Bu sadece Free Fire’da değil, tüm oyunlarda kullanmanız gereken bir stratejidir. Yavaş ama emin adımlarla ilerlediğiniz sürece, eninde sonunda varmak istediğiniz yere ulaşırsınız. Aynı kartopu etkisi gibi, sonunda her şey birbirine bağlanır ve günün birinde çok daha iyi bir oyuncu haline geldiğinizi fark edersiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like