Arcade Mobil Oyun Haberleri

Hungry Shark APK Hilesi (2021)

single-image

Hungry Shark sizden en çok aldığımız isteklerin sonunda APK Hilesi paylaşmaya karar verdik. 2021 yılı için güncel olarak hazırlanmış Hungry Shark para ve elmas hileli olarak sunacağımız VİP hizmetten faydalanabilirsiniz. İnternette bulunan apk dosyalarını asla telefonunuzda anti virüs programı olmadan kullanmayınız. Unutmayın bizim paylaştığımız hileler adı altında hiçbir yazılım yoktur. Sadece oyun içerisinde gelişimize yardımcı olmaktayız. Hile haberleri oyunların içerisinde bulunan apk dosyaları ile asla oynamamaktadır. Sadece bu dosyaların sizlere sağladığı yararlı ve zararlarını açıklamaktadır.

Hungry Shark APK Hilesi
Hungry Shark APK Hilesi (2021)

Hungry Shark APK Hilesi (2021)

Hungry Shark Evolution balina oyunu içerisinde yönettiğimiz balina ile yediğimiz diğer balıkların büyüklüğü adetine puan ve altın kazanırız. Bu altınları biriktirerek de daha gelişmiş balinalar ve balıklar alabiliriz. Hungry Shark APK Hilesi ile oyun başlangıcında istediğiniz balina ile başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınızda istediğiniz elbiseyi de hemen balinanıza giydirebilirsiniz. APK hileleri sayesinde oyundaki gelişimizi daha kolay halledebilirsiniz. 2021 yılında paylaşılan apk ile oyunun son sürümü mevcuttur. Oyunda bulunan tüm yenilikler tamamen açıktır. İndireceğiniz apk hilesi sayesinde tüm güncellemelerden de ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Hungry Shark Altın hilesi (2021)

Hungry Shark Altın hilesi
Hungry Shark Altın hilesi (2021)

Hungry Shark oyununda kazanacağınız altın hileleri ile istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tüm altınlarınızı hemen kullanmamanızı tavsiye ediyoruz aksi takdirde oyunu hemen bitirmek zorunda kalabilirsiniz. 2021 yılı içinde paylaşılan hileler tüm güncellemeleri kapsamaktadır. 2020 geçtiğimiz yıl içerisinde bulunan güncellemeleri de kapsamaktadır. Tüm güncellemeler ile birlikte paylaşılan hileleri hilehaberleri.com olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Oyunlarda gelişimizi arttıracak tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Burada doğabilecek her hangi bir zarüriyetten ekibimiz sorumlu değildir. Amacımız oyunlar içerisinde bulunan MOD adı altında zararlı yazılımlardan tamamen korunmanızdır.

Hungry Shark Para hilesi (2021)

Hungry Shark Mobil Android ve İOS cihazlarınızda rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyunda amacınız sahip olduğunuz balina ile diğer balıkları yemektir. Her yediğiniz balık cinsine göre farklı ödüller ve paralar kazanırsınız. Kazandığınız paralar ile farklı balinalar alabilirsiniz. Diğer balina yardımıyla daha fazla balık yiyerek daha fazla paralarda kazanabilirsiniz. Hungry Shark para hile kullanalar oyuna girer girmez istediği eşyaları ve balinaları rahatlıkla alabilirler. Para hilesi yardımı ile oyunda maddi sıkıntılardan kurtulmuş olursunuz.

Hungry Shark Para hilesi
Hungry Shark Evolution Para hilesi (2021)

Oyun içerisinde hiçbir maddi sıkıntı çekmeyeceksiniz. Aksine tüm maddi sıkıntılardan kurtulabilirsiniz de. Dikkat edin oyunun başında yaptığınız hile sayesinde kazanacağınız tüm paranızı kullanmayın aksi halde oyunu hemen bitirmek zorunda kalabilirsiniz. Oyundan daha fazla keyif almak için oyunun boyunca paranızı dikkatli harcayarak tüm eşyaları geldiğiniz levellere uygun olarak alarak oyundan daha fazla keyif almanızı tavsiye ediyoruz…

Hungry Shark APK Hileleri (2021)

2021 yılı içerinde güncel olarak Hungry Shark APK Hileleri paylaşılmaktadır. Bu apk hilelerin bazıları geçtiğimiz 2020 yılına ait eksik güncellemeli dosyalardan oluşmaktadır. Bazı internet sitelerinde bulunan apk hilelerini araştırmamız sonucunda da daha felaketi olarak apk hileleri adı altında virüslü ve casus yazılımlı dosyalar bulunmaktadır. Bu casus yazılımlı dosyalar sayesinde cihazınızda birden fazla işlemi sizin izniniz olmadan yapabilmektedirler. Bu tarz durumlara maruz kalmamak için güvenilmeyen internet sitelerine lütfen itimat etmeyiniz… Bizim vereceğimiz metotlar yardımı ile oyunda kullanabileceğiniz sınırsız paranızı ücretsiz ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hungry Shark Evolution (2021)

Hungry Shark Evolution Nedir?

Shark Week’in Resmi oyunuyuz, her hafta Shark Week’mişcesine canlı!

Doymak bilmeyen bir köpek balığının kontrolünü alıp çılgınca bir okyanus saldırısına başlayıp, önüne çıkan herkesi ve her şeyi yiyerek olabildiğince uzun süre hayatta kal! Çok güzel bir su altı dünyasını keşfedip Büyük Beyaz ve Megalodon gibi efsanevi köpek balıklarını evrimleştir!

Bu aksiyon dolu su serüveninde şunları yapabilirsin:
• Bir düzineden fazla eşsiz köpek balığının ve diğer harikulade yaratıkların kilidini aç
• Dalgaların hem altında hem de üstünde yer alan açık bir dünyayı keşfet
• Çene düşüren 3 boyutlu grafiklerin ve ses efektlerinin keyfine var
• Derinliklerdeki gizemli yaratıkları keşfedip mideye indir
• Avcı güçlerini artırmak için Yavru Köpek Balıklarını yanına al
• Lazer, Sırt Roketi, Silindir Şapka gibi şahane aksesuarlar tak!
• Batık durumdaki Bonus Nesneleri bulup topla
• Pek çok meydan okuma görevine bir diş at
• Daha uzun hayatta kalıp daha fazla puan toplamak için Altına Hücum kullan
• Düzenli oyun içi etkinliklere katılıp sınırlı sayıdaki ödülleri kazan
• Sezgisel dokunuş veya eğme kontrolleri ile saldır
• Nerede olursan ol çevrimdışı oyna. Wi-Fi gerekmiyor!

Bu uygulamada, güncelleştirmelere ve aksesuarlara harcanabilen Mücevher ve Altın para biriminden satın almanı sağlayan Uygulama İçi Satın Alım bulunmaktadır. Mücevherler ve Altınlar, satın almadan oyun içinde de veya Hazine ekranından reklam videosu izleyerek de toplanabilir.

Bu oyunda reklam bulunmaktadır. Bir şey satın alırsanız reklamlar devre dışı bırakılır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like