Genel

i stole the child of my war-mad husband spoiler

single-image

i stole the child of my war-mad husband spoiler, Japon grafik romanlarının uçsuz bucaksız fantastik dünyasına dalmadan önce okumanız gereken bazı şeyler vardır. Manga, orijinal olarak Japonya’da üretilen ve yayınlanan çeşitli manga ve grafik romanlar için bir terimdir. Genellikle tam renkli basılan Amerikan mangasının aksine, Japon mangası neredeyse her zaman siyah beyaz olarak yayımlanmaktadır.

i stole the child of my war-mad husband bir kore mangasıdır. Detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

i stole the child of my war-mad husband spoiler

Hayranlık ve korkuyla “kötü” olarak anılan savaş tutkunu erkek kahraman Harley Quinn’in karısı oldu. Sorun şu ki, orijinal hikaye başlar başlamaz, kendi kızıyla birlikte öldürülen gaddar bir eski eş oluyorsunuz! Benimle birlikte ölmek üzere olan 5 yaşındaki kızım tatlı, kocam ise yakışıklı ama ürkütücü. Kötü kocamla şunu bunu denedim ama sanırım hostes değil benim için bir çete kurmak neredeyse imkansız… Pekala! Önce kızımı alıp kaç, sonra geleceği düşün.

i stole the child of my war-mad husband spoiler

 • Tip; Web Romanı (KR)
  Tür; Fantastik Romantizm
  Dil; Kore Yazar(lar); Winter Leaves 겨울잎 Artist(s);
  Saram사라암 Yıl; 2019
  İngilizce ve Türkçe
  Yayıncı; Yok
  Yayın Frekansı; Her 19.4 Günde Bir

Savaş çığırtkanı olan ve insanların huşu ve korkuyla ‘İblis’ dediği Harlequin erkek kahramanın karısına sahipti. Sorun şu ki, orijinal hikaye başlar başlamaz, kendi kızıyla birlikte öldürülen ‘kötü bir eski’! Benimle birlikte ölmek üzere olan 5 yaşındaki kızım çok tatlı, kocam ise yakışıklı ama ürkütücü. Huysuz kocama çeşitli şeyler denedim ama onu rehabilite etmem imkansıza yakın görünüyor, kadın başrolü değil… İyi! Önce kızını alıp kaç, sonra geleceği düşün.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Bu i stole the child of my war-mad husband sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like