Genel

İnternet cafe simulator 2 mobile ne zaman çıkacak

single-image

İnternet cafe simulator 2 mobile indir, İnternet cafe simulator 2 mobile ne zaman çıkacak, İnternet Cafe Simulator 2 oyununu merak edenler şimdide ne zaman çıkacak sorusuna bakmaktadır. Bu oyunun ilk amacı internet kafenizi geliştirmek ve müşteri memnuniyeti için hizmet sağlayabilmektir. Paranızı ve kafenizi korumak adına ciddi emekler harcayacağınız Bu oyun ile çok daha kaliteli vakit geçirmek mümkün bir hale gelmektedir. Cheesecake Dev tarafından geliştirilmiş ve kısa zamanda herkes tarafından çok sevilmeyi başarmış nadir oyunlardan biridir.

Kısa bir süre önce İnternet Cafe Simulator oyununun fanlarını mutlu edecek bir haber geldi. İnternet Cafe Simulator 2 nin duyurusu yapıldı. Cheesecake Dev Mobil oyun şirketi 2. versiyonunu duyurdu.

İnternet Cafe Simulator 2 indir ile mobil oyunlarda artık indirilebilmektedir. İnternet Cafe 2 oyunu ücretsiz bir uygulamadır. Serinin ikinci oyunu ilk seriye nazaran daha detaylı ve farklı oynanış mekanikleri içermektedir. Büyük küçük her yaşa hitap eden İnternet Cafe Simulator 2 oyunu ile iyi bir insan olarak ya da tamamen yasa dışı işlere buluşarak oyunda ilerleme kaydedebilirsiniz.

İnternet Kafe Simülatörü 2 Mobil

İnternet Cafe Simülatör 2 mobilde işletme sahibisiniz ve internet kafe işletiyorsunuz. Kafenizi çalışır durumda tutmak için personel kiralamanız ve güvenlik görevlileri tutmanız gerekecek. Oyunda para kazanmak istiyorsanız kafenizin işlemlerini otomatikleştirebilirsiniz. Bu oyunda tamamen özgürsünüz, bu yüzden kafenizi kurtarmak için yasadışı yöntemler kullanmaya karar verebilirsiniz. Çalışanlarınıza ödeme yapmanın yanı sıra elektrik kesintisi durumunda yedek jeneratörlere de yatırım yapabilirsiniz.

İnternet Kafe Simülatörü 2 mobilde oyuncular kazandıkları parayı müşterilere hizmet vererek yönetmek zorundadır. Daha fazla müşteri çekmek için ekipman satın almalı ve bilgisayarlarını yükseltmeliler. Ayrıca kafelerini çalışır durumda tutmak için video oyunları ve jeneratör satın alabilirler. Kafelerini kurduktan sonra para kazanmaya ve onu geliştirmeye başlayabilirler. Bu oyunun yeni özellikleri, oyuncuların sınırsız para kazanmalarını sağlayacak. Ayrıca oyunun ekonomisi önceki sürümlere göre daha gerçekçi ve bu da onların daha başarılı olmalarına yardımcı olacak.

Oyunda başarılı olmak için oyuncular, yiyecek ve bilgisayarlarında yükseltmeler için para harcamalıdır. Ayrıca elektrik kesintisi durumunda jeneratöre de yatırım yapmalıdırlar. Müşterilerinizi eğlendirmek için video oyunları da satın almalısınız. Internet Cafe Simulator 2 mobil oyunu çeşitli dillerde mevcuttur ve mobil cihazınızda oynayabilirsiniz. İndirmek istiyorsanız, aşağıdaki talimatları izleyin. Ve oyunu arkadaşlarınla ​​paylaşmayı unutma!

İnternet cafe simulator 2 mobile ne zaman çıkacak (2022)

İnternet cafe simulator oyunu kullanıcılar tarafından çok sevilmiştir. Bunun ardından oyun yapımcısı 2. versiyonunu çıkaracağını duyurmuştur. Firma İnternet cafe simulator 2 Mobile versiyonunu bu yıl içerisinde çıkacağını da belirtmiştir. İnternet cafe simulator 2 mobile ne zaman çıkacak sorusunun cevabını verdiğimize göre indirme bağlantısına geçelim.

İnternet cafe simulator 2 mobile indir

İnternet Cafe Simulator 2 indir ile mobil oyunlarda artık indirilebilmektedir. Üstelik bu uygulama ücretsiz bir uygulama olarak yerini ilk sıralarda almaya başladı bile. Serinin ikinci oyunu Internet Cafe Simulator 2 ilk seriye nazaran daha detaylı ve farklı oynanış mekanikleri içermektedir.

Oyun çıkar çıkmaz aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like