Genel

Jackal Squad apk Hilesi – Ateş Etme Oyunu apk Hilesi

single-image

Jackal Squad apk Hilesi, Ateş Etme Oyununun içerisinde apk hilesi yapmak isteyenler için açıklamak istedim.

Jackal Squad’ın bir üyesi olarak ülkenizi düşmanlardan korumanız gerekecek. Hayatta kalabilmek için elektrik enerjisi istasyonlarını vurup yok etmeniz, kapıları açmanız ve savaş esirlerini kurtarmanız gerekecek. Silahlarınızı geliştirebilecek ve kadronuzu yükseltebileceksiniz. Sonuç olarak, bu, ateşli silahlarınızın ustası olmanızı ve gizli taktikler kullanmanızı gerektiren zorlu bir atış oyunudur.

Jackal Squad apk hilesi, retro bir his ve eski okul performansına sahip bir arcade atış oyunudur. Oyun yüksek dinamikler, çeşitli nitelikler ve eski okul hissi ile doludur. Dört erkekten oluşan seçkin bir birliğe bir dizi görev boyunca rehberlik edeceksiniz. Bu görevler farklı zorluklarla dolu olacak ve düşman saldırılarından kaçmanız ve savaş esirlerini kurtarmanız gerekecek. Jackal Squad aynı zamanda çevrimdışı oynamak için harika bir oyundur, çünkü çok oyunculu bir mod içerir.
Oyunu bir arkadaşınızla oynuyorsunuz. Jackal Squad’ın bir üyesi olarak, düşman tarafından ele geçirilen üslerini yok ederek düşmanı alt etme görevi size verilecek. Ciplerde bulunan özel silahları kullanarak takım arkadaşlarınızı kurtarabileceksiniz. Görevleri tamamlamak için size bonuslar verilecektir.

Askeri ve idari binaları yıkmak. Ayrıca jipinizi ve silahlarınızı da yükseltmeniz gerekir, bu da dikkatli oynamanız gerektiği anlamına gelir. Jackal Squad – Shooting Game, boşta koşan tarzı bir oyundan oluşur. Güçlü cipinizle hareket edip düşmanları vurmanız gerekiyor. Aracınız, Jeep’inizin menzilindeki hedeflere otomatik olarak saldıracaktır. En tehlikeli hedefler öncelikli saldırılara sahip olacaktır. Oyunu oynarken tüm askeri üsleri yok etmeyi ve müttefiklerinizi kurtarmayı hedeflemelisiniz. Ayrıca eşyaları toplayabilir ve aracınıza yakıt ikmali yapabilirsiniz, bu da size daha fazla para ve silah kazandıracaktır.

Jackal Squad apk Hilesi – Ateş Etme Oyunu apk Hilesi

Oyun iki yüzden fazla seviyeye sahiptir. Bir cip sürmeniz ve düşmanları vurmanız gerekecek. Oyundaki seviye atlama sistemi seviyenin zorluğuna göre şekilleniyor. Sonuç olarak, düşmanları öldürmek için bir silah kullanabilirsiniz. Wifi bağlantınız yoksa internete bağlanmak için mobil cihazınızın yerleşik WiFi bağlantısını kullanabilirsiniz.
Oyunun birden fazla amacı var. Amaç, mümkün olduğunca çok savaş kazanmaktır. Keskin nişancıyı kullanmak, düşmanı hızlı ve kolay bir şekilde ortadan kaldırmanıza izin verecektir.

oyunfan Brawl Stars Elmas Hilesi

oyunfan Brawl Stars Elmas Hilesi (2021)

oyunfan Brawl Stars Elmas Hilesi, Brawl Stars oyununda sık sık elmaslara ihtiyacımız olmaktadır Elmas Hilesi ile bu sorun ortadan kalkmaktadır. Arzu ettiğiniz kadar elmas ve altın miktarını belirleyerek hileyi kullanabilirsiniz. oyunfan Brawl Stars Elmas Hilesi (2021) yılında çok popüler oyunlardan biri olan brawl stars oyunun oyuncuları belli zamanlarda gelişimlerini tamamlama sırasında elmaslara ihtiyaç duymaktadır. Bu … Continue reading

Ayrıca düşman saldırılarına karşı dayanıklılığını artırmak için Jeep’inizin kalkanını yükseltebilirsiniz. Daha zorlu savaşlarda hayatta kalmak istiyorsanız bu önemlidir. Ayrıca oyunda daha yüksek puanlar almanıza yardımcı olacaktır.

Jackal Squad – Ateş Etme Oyunu Nedir?

Efsanevi Çakal 1988 Jeep oyunu ile çocukluğna dön . Jackal Squad – En iyi nişancı – Ateş etme oyunu tepeden tırnağa silahlı şekilde koştuğunuz telefonunuza klasik bir hava getirecek bir oyundur.
👉2. Dünya savaşı patlak verdi Faşistler Müttefiklere saldırıya geçti. Silah arkadaşların düşman hatlarının ardında esir düştü. Çakal Mangasının görevi düşman bölgesine sızıp savaş tutsaklarını kurtarmak. Elit bir gruba ait askerler olarak her tür sozlu ortamdan sağ kalıp kurtulacak şekilde eğitim aldı, görevini tamamlayıp savaşı sonlandırabilir misin?

NASIL OYNANIR
🎮Ekrana dokun ve piksel jeep hangi yöne gitsin istiyorsan o tarafa doğru iletler.
🎮 Jeep silahınızın sınırları içinde düşmanın bölgesine saldırın. Çok sayıda hedef varsa, en yakın öncelik verilecektir
🎮 Silah arkadaşlarını kurtarmak ve onları güvenli bir şekilde uçağa götürmek dahil tüm görevleri tamamlamak için onları vur; Ekstra beceri desteği almak için savaş alanını ateşleyin; Kapıyı açmak için elektrik istasyonunu patlatın, böylece savaşı kazanabilirsin. En iyi nişancı ol!
🎮 You can upgrade your jeeps and weapons to their maximum power.

BU OYUNU SEVMENİZİ SAĞLAYAN ŞEY NEDİR?
Etkileyici pikselli grafiklere sahip klasik tema Jackal Squad sizi atari oyunları çağına geri getiriyor. Bütün Jeepler silahlar, patlamalar, silahlar askeri üsler… Eski çocukluk anılarınızı canlandıracak.Retroyu hissettin mi?
Herkes için kontrolü kolay modern bir oyun 🎯: Bu oyun, düşmanı sürekli olarak vurmanıza yardımcı olan otomatik nişan alma mekanizmasına sahip silahla koşma tarzı bir jip oyunudur. Yapmanız gereken tek şey saldırıları atlatmak, esir silah arkadaşlarınızı kurtarmak, eşyaları toplamak ve düşman üslerini yok etmek. Hepsini vur, en iyi nişancı ol!
Tamamlanacak 100+ seviye 🔥: Bir savaşın içinde bir çok cephe vardır, aynı bu oyunda olduğu gibi. Aile ve arkadaşlarınızla sınırsız eğlenin.
Çevrim içi ve Çevrim dışı modu 📶: Bu ücretsiz macera hedef alma oyunu internet bağlantısı veya wifi olmadan oynanabilir, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde keyfini çıkarabilirsiniz.

Beklediğinize sonuna kadar değecek olan Çakal Jeep oyunu sonunda burada. Jackal Squad -En İyi Nişancı- Ateş Etme Oyunu ŞİMDİ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like