Genel

Kruvasan Royal MY Cafe

single-image

kruvasan royal my cafe de çok eğlenceli ve lezzetli tarifler var, bazen çılgın malzemeleri nedeniyle bunları bulmak zor olabilir, ancak müşterilerimizin çabalarımızın sonucundan memnun olduklarını bilmek bizi sevindirir. Yemek menümüzde farklı milletlere ait yemekler baş roldedir, tıpkı hazırlaması kolay ve lezzetli bir yemek olan Royal Royale’da olduğu gibi ve burada nasıl yapıldığını açıklıyoruz.

Kruvasan Royal MY Cafe

My Cafe: Recipes & Stories oyununa ait espresso tarifleri burada! Espresso menüsünde toplamda 25 adet tarif mevcut. My Cafe oyunu hayalinizdeki kafeyi sanal ortamda gerçekleştirmek adına güzel bir oyun. Birbirinden lezzetli tariflerle müşterilerin siparişlerini tamamlayıp onların hikayelerine tanık olabiliyorsunuz. My Cafe içerisinde bir sürü tarif mevcut. Bulamadığınız tarifleri kolayca bulmanız adına tarifleri sizlerle paylaştık. Eğer yazımız hoşunuza gittiyse arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Bu lezzetli kruvasan, ismine yakışan ve sadece seçkin müşterilerin tatmak için para ödemeye razı olacağı çok özel bir tariftir. Kruvasan Royale, birkaç malzemeyi bir araya getirerek onu inanılmaz, tatlı ve eğlenceli lezzetlerin sergilendiği bir yemektir ve şüphesiz müşterilerin akşamlarını çok daha eğlenceli hale getirebilir ve bize mükemmel bir ücret bırakabilir. Önemli bir gerçek olarak, bu yemeğin, zaten birkaç iyi dakika oynadığımız ve oldukça popüler bir kahve içtiğimiz 14. seviyeye kadar hazırlanamayacağını belirtmek çok önemlidir.

Kruvasan Royal MY Cafe Lezzetleri

Bu lezzetli yemeğe hayat veren ve yıldız veren malzemeler: kruvasan, krema, karamel şurubu, fındık ve çikolata şurubu ve hazırlanışını yapabilmek için malzemeleri şu şekilde sipariş etmeniz gerekiyor: Kruvasan + Çikolata şurubu + Krema + Karamel şurubu + Fındık. Bundan sonra, sonuç olarak yukarıda belirtilen kruvasanı elde edeceğiz. Artık bu inanılmaz Fransız yemeğini nasıl hazırlayacağımızı bildiğimize göre, geriye kalan tek şey, bir müşteri sipariş ettiğinde işe koyulmak ve bir şeyler atıştırmayı ve kafeteryamızda iyi vakit geçirmeyi seçen herkesin damak zevkini tatmin etmek ve sipariş vermek. lezzetli ve ayrıntılı ayrıntılı Kruvasan Royale.

Kruvasan Royale Kafem: Püf Noktaları, İpuçları, Tarifler ▷

Kruvasan Royal MY Cafe, Kruvasan Royale Kafem oyununda lezzetli yemekler yapmak için bizim ipuçlarımızı ve tariflerimizi uygulayabilrisiniz. Bazen yemek yapmak sadece bir kaç püf nokta ister. Eğlenceli oyununun içerisinde oyundan iyi bir zevk almanız için sadece iyi bir kaç yemek ve tatlı yapabilmeniz yeterli. Bu başarıyı elde ettiğinizde oyundan sonuna kadar zevk alacaksınız. İpuçlarımız sayesinde kafeteryayı ve yemekhaneyi iyileştirmeye yardımcı olan bazı araçlara da erişebilirsiniz. Her gün milyonlarca kullanıcı yemek tarifleri oluştururken ve müşterilere hizmet verir.

Yemek Tarifleri

Başladığınızda her zaman oyun mekaniğini anlamakta zorlanacaksınız, ancak o zaman kendinizi oyundan ayıramayacaksınız. Kahvede yapılan işlemlerin temeli tariflerdir, hazırlanabilecek tüm menüyü görmek için tarifler listesine gidebilirsiniz, böylece sadece herhangi birine tıklayarak hazırlık görünür.

Restaurant game simulation

r/left_back

With My Cafe you can own and grow a coffee shop or a restaurant of your dreams. Decorate your coffee shop as you wish, hire and train staff, decide on cafe menu items and even set prices as you see fit

r/right_back

Kaynak

https://eynuka.com/oyun/my-cafe-recipes-stories/espresso-tarifleri/
https://mycafe.games/

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like