Hile Haberleri Mobil Oyun Haberleri

MetroLand APK hilesiz

single-image

MetroLand oyunu Arcade sonsuz koşu seven oyuncular için eklemek istedik. Sonsuz Arcade Koşu apk hilesiz ücretsiz olarak sunulmaktadır. MetroLand sonsuz koşucudur. Bir sonsuzluğa yolculuk yapmak isteyenler için güzel bir oyundur. Parkurlarda sonsuzluğa koşarak puanları toplamaya başlayabilirsiniz. Yeni parkurlara başlamak için içinde bulunduğunuz parkurları tamamlamaya başlayabilirsiniz. Nerede olursa olsun eğlence keyfini çıkarın ve çevrimdışı olsanız bile puanlarınız yükselecektir. MetroLand – Sonsuz Arcade Koşu çevrimdışı olarak da oynayabilirsiniz.

MetroLand APK hilesiz

Metroland APK Hilesiz (2021)

MetroLand APK hilesiz, güncel sürümünü ücretsiz olarak buradan indir. Sonsuz koşu oyunlarını seven kullanıcılar için hazırlanmış ve hilesiz versiyonunu güncel olarak buradan bulabilirsiniz. MetroLand, yeni nesil sonsuz koşucu oyunu içerisinde farklı farklı parkurlar içerisinde havalı cihazlar kullanarak skorlarınızı yükseltebiliriz. Sonsuzluğa kadar dayanan koşma oyunu içerisinde birbirinden farklı havalı cihazlar ile oyunda yüksek skorlar elde edebilirsiniz.

  •  HER ZAMAN HER YERDE KOŞ: Çevrimdışı olsan bile skorunu yükseltmeye devam et. Aksiyon asla kesilmez!
  • ŞEHRİ KEŞFET: Kahramanına kaçmakta yardım ederken sokaklarda parkur yap, çatılarda koşuştur ve yeraltı tünellerine dal.
  • SONSUZ BİR YOLCULUK: Art arda koşarak skorunu yükselt. Çevrimdışı olsan bile her adımın bir değeri var! Yeni cihazları ve aksiyon dolu bölgeleri açmak için yeterli skoru elde et!
  • ÜSSÜNÜ KUR: Odalar ve eğlenceli robotlar yap, görevlere gönder ve ganimetleri topla. İster bunların hepsi çevrimdışı çalışsın ister de skorun üzerinde çalış!
  • OYUNUNUZU GENİŞLETİN: Zamanla açılan yeni mahalleleri ve aksiyon dolu arcade mücadeleler ile koşmak, atlatmak ve isyankâr ekibinle parkur yapmak için yeni alanlara açıl.

MetroLand APK hilesiz (2021)

APK hilesiz olarak MetroLand bulabileceğiz koşu oyununda farklı sokaklarda farklı koşular ile eğlenebileceğiniz bir oyundur. Çevrimdışı olduğunuzda bile skorlarınız hesabınıza geçmektedir. Dilediğiniz yerde metro, Marmaray gibi çevrimdışı alanlarda bile dilediğiniz kadar koşabilirsiniz. Zamanla açılan yeni parkurlarda yeni aksiyonlarla eğlenebileceğiniz bir karakter seçebilirsiniz. Oyunda kendi karakterinizi istediğiniz gibi seçebilirsiniz.

MetroLand oyunu oynamak isteyenler oyunun sitesinden veya cihazınızın uygulama mağzasından güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Sonsuz Arcade koşu oyununu ile sonsuzluğa kadar koşabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like