Free Fire Mobil Oyun Haberleri

Mobilde’de Garena Free Fire Max indirin (2021)

single-image

Geçtiğimiz günlerde Free fire oyunun MAX sürümünün bugün çıkacağını duyurmuştuk. Şimdi mobil cihazlarımıza Garena Free Fire Max oyununu nasıl indireceğimizi anlatacağız. İndirme adımlarına başlamadan önce lütfen cep telefonunuzun yeterli depolama alanına sahip olup olmadığını kontrol edin. Aksi halde oyun cihazınıza inmeyecektir yada eksik inecektir veya indirme yarıda kalacaktır.

Free Fire Max mobil cihazlarımıza nasıl indirilir? Daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için daha iyi grafiklere ve efektlerle Free Fire Max’i piyasaya sürüldü. Oyuncuların da yeni sürümü merak etmeleri ve çok fazla acaba ne zaman çıkacak gibi soruları oldu. Free fire Max sürümü bugün yayımlandı ve kulanıcıları artık hesaplarına buradan giriş yaparak yeni sürümünü ve yeni sürümde bulunan grafikleri ve eşyaları merak ediyor.

Geliştiriciler çok beklenen oyunun çıkışını bugün için planladılar. Oyuncular, Free Fire Max’i doğrudan Google Play Store ve Apple Store’dan ücretsiz olarak indirebilir. Aynı zamanda Android kullanıcıları APK ve OBB dosyalarını da indirme seçeneğine sahiptir. İsteyen oyuncular APK dosyalarını indirerek OBB güncellemesinden faydalanabilir.

Free Fire Max APK ve OBB dosyalarını indirin

Free Fire Max APK, 56 MB ve daha fazlası OBB, 876 MB olarak indirilip kullanılabilir. İndirmeye başlamadan önce lütfen mobil cihazınızda yeterli depolama alanına sahip olup olmadığını kontrol edin.

Free Fire Max APK ve OBB dosyalarını indirin : İndir

Oyuncular ücretsiz olarak Free Fire Max’i APK & OBB Dosyaları Üzerinden İndirmek ve Kurmak İçin Aşağıdaki Adımları takip edin:

4 Adımda free fire Max OBB Yükleyin.

1 Adım – Öncelikle yukarıda verilen bağlantıyı kullanarak hem Free Fire Max APK’sini hem de OBB dosyasını indirmeleri gerekmektedir.

2 Adım – Oyuncuların APK dosyasını yüklemeleri gerekiyor ancak önce ‘Bilinmeyen Kaynaktan Yükle’ geliştiricisini indirdiklerini kontrol edin.

3 Adım – Free Fire Max APK yükledikten sonra kullanıcı oyunu açmamalıdır. Ardından Android>OBB com.dts.freefiremax adında bir klasör oluşturmaları ve OBB dosyasını Cham’s klasörüne kopyalayıp Moldach klasörünü oluşturmaları gerekir.

4 Adım – Dosya kopyalandıktan sonra oyuncular oyunu açabilir.

Free Fire Max APK’nın ücretsiz olarak indirilmesi, ücretsiz olarak buradan indirilebilir.

Android için Ücretsiz Free Fire Max sistem gereksinimleri

Minimum Gereksinimler

CPU: Çift çekirdekli 1.2GHz
RAM: 2GB
Depolama: 2.5GB+Android sürümü: 4.4

Önerilen Gereksinimler

CPU: Sekiz çekirdekli 2.0GHZ
RAM: 4GB
Depolama: 4GB+Android sürümü: Android 7

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like