Hile Haberleri

My Friend Pedro Mobile Hileleri (2021)

single-image

My Friend Pedro Mobile Hilesi arayan oyuncular için 2021 yılında kullanabilecekleri Premium ve can hilelerini sizlere sunuyoruz. Bu sayede seviyeleri daha hızlı geçerek herhangi bir para yatırmadan oyunun tüm ayrıcalıklarından yararlanabileceksiniz. Uzun süredir farklı platformlarda rekor kıran popüler oyun artık mobil platformlardan da oynanabiliyor. My Friend Mobile Hileleri arayan oyuncular için hazırladığımız bu rehberimiz içerisinde bilmeniz gereken tüm gerçekleri anlatacağız. Aslında hile sandığınız fakat hile gibi gözüken bu dolandırıcılık usullerini öğrenerek kendinizi dolandırmaktan kurtarabilirsiniz.

Andorid işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarının vaz geçemedikleri oyunlarla ilgili haberler üretmeye devam ediyoruz. My Friend Pedro oyunuyla karakterimizin karısı ve çocuğu kötü adamlar tarafından kaçırıldı ve onları kurtarmasında Pedro’ya yardım etmemiz gerek. Oyun içerisinde seviyeleri geçmemiz için bize gereken can haklarımızın tamamını tükettiğimizde zorlu süreç baştan başlıyor. Aksiyon dolu alanlara girerek çeşitli parkurları ve düşmanları aşarak ilerlemelisiniz. Silahlarınızı kullanarak macera dolu anlarda düşmanla savaşın ve yapacağınız hamleleri düşünerek geçin. 37 seviye boyunca motosiklet ve kaykay gibi araçları da kullanarak en yüksek puanı almaya çalışın. Bu seviyeleri geçmeye çalışırken işinize en çok yarayacağını düşündüğümüz can hilelerinin nasıl yapıldığını da aşağıda açıkladık.

My Friend Pedro Mobile Hilesi (2021)

Hile içerisinde kan ve mermilerle dolu bir çok yepyeni macera için eğlenmenize yarayacak seviyeleri geçmenizi sağlayacak. Mobil macera ve aksiyon dolu oyun içerisinde oyucular her seviye atladığında puanlar toplamaktadır. Bu puanları kazanmak her seviye geçtikçe daha fazla zorlaşıyor. Farklı modlar da oynayarak oyun seviyelerinde daha başarılı olabilirsiniz. Her seviyede zorluk dereceleri farklılaştığından oyun içerisinde hile yapmak ve ücret ödeyerek oyunu Premium hale getirmek oyunda başarılı olmak için farklı yollardan biri.

İşi bir tık ileri götürmek isteyenler BlueStacks ile oyunu bilgisayardan da oynayabiliyor. Özellikle zorlukları sevmeyen, oyunda önüne geleni yenmek isteyenler için bilgisayardan oynamak iyi bir tercih olacaktır. My Friend Pedro, RPG ve klasik Fighting’in soluk kesici bir karışımı. Bu oyun, karakterinizi sayısız ölümcül tabanca ve ender zırh setleriyle donatmanızı sağlar ve düzinelerce realist animasyonlu Dövüş Sanatları tekniği içerir! Düşmanlarınızı ezin, iblis patronlarını minik düşürün ve Gölgeler Kapısı’nı kapatan şahıs olun.

My Friend Pedro Mobile Hilesi
My Friend Pedro Mobile Hilesi

Zafere giden yolu tekmelemek, yumruklamak, zıplamak ve kesmek için gerekenlere haiz misiniz? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var. Oyunda ilk kez başlayanların ilk yapması ihtiyaç duyulan şey sistemi öğrenmek. Bir dövüş oyunu olduğundan oyunun mekaniklerine hakim olmanız oldukça mühim. Doğru zamanda doğru tuşa basarak kazanabilirsiniz. İyi rakiplere karşı yada maçların en heyecanlı anlarında, doğru reaksiyonu vermeniz ve doğru zamanda tuşlara basmanız oldukça mühim. My Friend Pedro Hileleri bu aşamada size destek olabilir.

My Friend Pedro Mobile Can Hilesi

Android cihazların en beğenilen oyunları arasına giren My Frien Pedro oyununda kullanabileceğiniz mükemmel can hilesi sizlerle. Belki de en mühim taktiklerden biri bu olabilir İnternette de gördüğümüz benzer biçimde hâlâ birçok oyuncu tuşlara rastgele basıyor yada rakibinin müdafaa yapmış olduğu bölgesine doğru vuruyor. Bu tamamen yanlış. Her şeyden ilkin rakibinizin mutlaka kafasına odaklanmalısınız. Kafasına vuramadığınız zamanlarda ise rakibinizin savunmasız bölgelerine vurabilirsiniz. My Friend Pedro Hilesi arayan oyuncuların ilgisini çekebilecek yepyeni içerikleri tam gaz üretmeye devam ediyoruz. Eğer rakibinizin hamlesini tahmin edebilir yada müdafaa şeklini çözerseniz, sıska bölgelerine vurmayı tercih edin.

Güçlü bir rakibe karşı dövüşü kaybederseniz asla canınızı sıkmayın ve derhal dövüşü tekrarlayın. Zaten büyük bir ihtimalle rakibinizin taarruz ve müdafaa şeklini artık çözmüş olmalısınız. Yeni kavgada daha oldukça kombo meydana getirmeye çalışın ve rakibinizin hata yapmasını bekleyin. Savunmasız olduğu yada bir bölgeyi savunmayı bıraktığı anda saldırıya geçin. Emin olun oldukça puan toplayıp, zafere giden taraf siz olacaksınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like