Genel

Pubg de Boya Ne işe Yarıyor

single-image

Pubg de Boya Ne işe Yarıyor, Pubg boya nasıl kullanılır, Pubg mobile silahlarınızın görünümünü değiştirmek ve eleme efektleri oluşturmak için boyaları kullanabilirsiniz.

Pubg de Boya Ne işe Yarar

Boya, silahınızın görünümünü değiştirmenizi sağlayan bir eşyadır. Envanterinizde bulunabilir veya mağazadan satın alabilirsiniz. Kaplamasını değiştirerek silahınızın görünümünü değiştirmek için kullanabilirsiniz. Silahınızın rengini değiştirmek istemiyorsanız, diğerlerinden farklı kılmak için “Boya Kutusu” adlı özel bir eşya kullanabilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlar arasındaki ilişkileri geliştirebilir. Örneğin düşmanlarınızı korkutmaya çalışıyorsanız kırmızı boya giymek onların size saldırmasını engelleyecektir. Aynı zamanda zekanızı da artırabilir. Oyunda beğendiğiniz bir şeyi boyayarak boya kazanabilirsiniz. Hatta bir hediye olabilir! Bu nedenle, bir tane almayı unutmayın!

Pubg Mobile Boya Etkinliği

Kısa süre önce popüler battle Royale oyunu PUBG’ye hem kış haritası eklendi hem de yeni Survivor Pass haritası eklenmişti. Şimdide Boya etkinliği geldi. Pubg Mobile da boya etkinliğe katılarak eşyalarınızın rengini değiştirebilirsiniz. Pubg boya nasıl kullanılır sorusuna da aşağıdan cevabını bulabilirsiniz.

Silahları yükseltmek için boya ve malzemeleri nasıl alabilirim?

Boya almak için Shop simgesine basarak Mağazaya git ve lütfen “Diğer” düğmesine bas.
Malzemeleri, çift öğeleri parçalara ayırmakla alabilirsin.

Resmi Sitesi: https://www.pubgmobile.com/

Silahları kişiselleştirmeye başlamak için yeterli malzemeye sahipseniz ve süreci öğrenmek istiyorsanız, bugün size silah üzerinde nasıl boya kullanacağınızı göstereceğiz. Pubg mobile silahlarınızın görünümünü değiştirmek ve eleme efektleri oluşturmak için. 

Geliştiricileri PUBG Mobile hayranlar için içerik üretmeyi asla bırakmazlar. Oyuna sürekli olarak yeni özellikler, öğeler ve ödüller sunarlar. Bunlardan biri, silahların görünümünü deriden daha ayrıntılı bir şeye dönüştürmenize izin veren boya ve özelleştirme malzemeleridir. 

Zaten boyanız olduğunu varsayarak, nasıl kullanılacağını açıkladığımız makalenin sonraki bölümüne geçmelisiniz. Şimdi nasıl elde edeceğinizi anlatacağız. Premium sürüme abonelikle erişmek bu kaynağı kolayca elde edebilse de, biraz boya almak için yalnızca birkaç görevi tamamlamak yeterlidir. 

Bunu kullanmak ve silahlarınızın stilini değiştirmek için önce envanterinize erişmelisiniz. Sprey kutusu gibi görünmesi gereken boya seçeneğini arayın. Bulduğunuza göre, kullan düğmesine basın ve talimatları izleyin. 

PUBG mobile yüksek hasar hilesi

PUBG mobile yüksek hasar hilesi

Kaynak

Pubg Mobile Boya Konusu

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like