Genel

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu

single-image

Shadow Fight promosyon kodu kullanımı ile oyun içi varlıklara erişim ve karakter geliştirmeleri kapsamında birçok farklı işlem uygun hale getirilmektedir. Nekki tarafından geliştirilen bir aksiyon – RPG dövüş oyunu olarak piyasada geniş kitlelere ulaşmayı başaran Shadow Fight 3, 2017 yılında tüm dünyada piyasa çıkmasının ardından büyük ses getirmiştir.

Mobil cihazlarda, Android ve İOS işletim sistemine uygun olarak oynana oyun, birçok farklı özelliği sayesinde günümüzde geniş bir kitleye ulaşmayı başarmaktadır. Oyun içi ödüllere ulaşmak ve geliştirmeler için Shadow Fight 3 promosyon kodları kullanılarak oyuncuların çok daha avantajlı bir oyun deneyimi yaşaması sağlanmaktadır.

Promosyon kodu, oyun içi para almak için koddur. Onları YALNIZCA sosyal ağlarda (FB ve Twitter) gruplarımızda düzenlenen yarışmaları kazanarak alabilirsin. 

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu 2023

Shadow Fight 3 promosyon kodu 2023 Temmuz ayı itibariyle yıl boyunca belirli aralıklarla devam ediyor. Promosyon kodu diğer tüm oyun ve platformlarda geçerli olduğu gibi belirli süre kısıtlamasına sahiptir. Bu nedenle kullanıcıların belirlenen süreler içinde promosyon kodunu kullanması gerekmektedir.

Promosyon kodlarının kazanılması için oyuncuların belirli etkinliklere katılmaları, çekilişlerden yararlanmaları veya oyun için ödüllerden yararlanmaları mümkündür. Birçok farklı yöntem ile 2022 yılı için Shadow Fight 3 promosyon kodlarının kullanılması mümkündür.

Shadow Fight 3 Para ve Elmas Hilesi

Shadow Fight 3 Para ve Elmas Hilesi
Shadow Fight 3 Para ve Elmas Hilesi

Shadow Fight 3 tam sürüm kullanıcılarının çeşitli yöntemler ile para ve elmas biriktirerek oyun içinde karakterlerini geliştirmeleri, etkinliklere katılmaları ve oyun içi diğer ögelere daha kolay erişim sağlamaları mümkündür. Shadow Fight 3 Para ve Elmas Hilesi promosyon kodu kullanılarak elmas ve paraların artırılması sağlanabilir. Buna ek olarak belirli apk veya diğer yazılımlar ile oyun içinde varlıkların geliştirilmesi ve ek özellikler, para veya diğer faydaların elde edilmesi de sağlanmaktadır.

Shadow Fight 3 Para ve Elmas Hilesi (2023)

Shadow Fight 3 Para ve Elmas Hilesi kullanmak, oyun içi para birimine erişmenin mükemmel bir yoludur. Bu para birimleri, yükseltilmiş ekipman ve yeni karakterler satın almak için kullanılabilir. Bu para birimleri oyunda satın almak çok pahalı olabilir, bu nedenle Shadow Fight 3 hile, oyunun kurallarını çiğnemeden bu para birimlerini kazanmanıza yardımcı olabilir. Bu yazımızda Shadow Fight 3 para ve elmas hilesi nasıl kullanacağınızı öğrenerek bu eşyalardan sınırsız miktarda sahip olabilirsiniz.

Shadow Fight 3 Para ve Elmas Hilesi aracını kullanmak için cihazınızda orijinal oyunun kurulu olması gerekir. Bilinmeyen kaynaklardan gelen verilere izin vermek için güvenlik ayarlarınızı da değiştirmeniz gerekecektir. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, oyunda son derece değerli olan mücevher sandıklarıyla ödüllendirileceksiniz. Shadow Fight 3 Para ve Elmas Hile aracını kullanmak, sınırsız madeni para ve mücevher elde etmenin basit ve etkili bir yoludur.

Oyunun asıl amacı toplam oyun paranızı artırmak olsa da genel puanınızı da yükseltebilirsiniz. Shadow Fight 3 sınırsız elmas ve para kazanmanın birçok farklı yolu var. Sınırsız miktarda mücevher ve para kazanmanın en iyi yolu, oyunda olabildiğince çok insan için savaşarak vakit geçirmektir. Yapması çok kolay ve aynı zamanda çok güvenli. Shadow Fight 3 apk hilesi kullanıp kullanamayacağınızı merak ediyorsanız, daha fazla bilgi için SSS’mize göz atabilirsiniz.

Shadow Fight 3 Promosyon Kodları Nasıl Kullanılır?

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?
Shadow Fight 3 Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Shadow Fight 3 promosyon kodu mayıshaziran döneminde verilmesinin ardından birçok oyuncu için avantajlar sağlandı. Takip eden sonraki diğer aylarda da benzer etkinlikler ile bu tür promosyon kodlarına yer verilmesi beklenmektedir.

Promosyon kodunu kullanmak için oyuna giriş yaptıktan sonra ‘’mağaza’’ bölümüne gelinir. Ve ‘’ücretsiz’’ seçeneğine tıklanarak Shadow Fight 3 promosyon kodu ilgili alana girilir.

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır

Shadow Fight 3‘te indirim almak için Shadow Fight 3 Promosyon code kullanmanız gerekir. Bu kodlar resmi web sitelerinde, sosyal medyada veya özel günlerde bulunabilir. Oyunun promosyon kodları genellikle Twitter veya Facebook gibi sosyal medyada yayınlanır. Bu kodlar yalnızca bir kez kullanılabildiğinden, bu kodları resmi mağazada kullanmak önemlidir. Bu kodları geliştiricinin sosyal medya hesaplarını takip ederek bulabilirsiniz.

Shadow Fight 3 promosyon kodu mayıs
Ağustos

Bu mobil dövüş oyununda ücretsiz Shadow Fight 3 mücevherleri alabilirsiniz. Bu oyun için birçok promosyon kodu var. Kodlar, değerli taşlar kazanmak için oyunun mağazasında kullanılabilecek karakter adları ve sayıların bir karışımıdır. Bu oyun için bir promosyon kodu kullanmak kolaydır ve değerli ödüller ve harika eşyalar almak için oyunun mağazasında kullanılabilir. Eğitimi tamamladıktan sonra kodu oyuna girmelisiniz.

Promosyon kodları büyük/küçük harfe duyarlıdır. Bir kod büyük/küçük harfe duyarlıysa, oyunu satın alırken kodu doğru yere yazdığınızdan emin olmanız gerekir. Promosyon kodlarının büyük/küçük harfe duyarlı olduğunu unutmayın, bu nedenle kodu oyun mağazasında uygun alana girdiğinizden emin olun. Oyun mağazasına ek olarak, PlayStation Store için Shadow Fight 3 promosyon kodları da mevcuttur. Bu kodlardan birini aldığınızda, oyunda daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.

Shadow Fight 3 Promosyon Kodları Kullanımı

Shadow Fight 3 oyununda Promosyon Kodları, oyun içinde özel eşyalar, silahlar, kostümler, paralar veya enerji gibi ödülleri kazanmak için kullanılan özel kodlardır. Bu kodlar, oyunun resmi internet sitesi, sosyal medya hesapları, e-posta listeleri veya ücretsiz hediye kodları olarak oyunculara dağıtılabilir.

Promosyon kodlarının nasıl kullanılacağı, oyunun menüsünde belirtilir. Genellikle oyunun menüsünde “Promosyon Kodları” seçeneği bulunur ve buraya kodları girerek ödülünüzü alabilirsiniz. Promosyon kodları süresi olabileceği gibi çok da az olabileceği için kodları kullanmak için çabuk olmanız gerekmektedir. Sınırlı ve süreli kodları zamanı geçmeden kullanarak promosyon ürünlerini hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu, oyunun sunucusuna veya resmi sosyal medya hesaplarına gönderilen özel kodlarla verilir. Bu kodlar, oyun içi ödüller, indirimler, özel ekipmanlar veya özel karakterler gibi ödülleri aktive etmek için kullanılabilir.

Promosyon kodları — Shadow Fight 3 Yardım Merkezi

Shadow Fight 3 oyununun Promosyon kodları, oyunun içinde kullanabileceğiniz özel indirimler ve bonuslar için geçerli olan özel kodlardır. Bu kodların ne zaman ve hangi amaçla verildiği oyunun yapımcısı tarafından belirlenir ve genellikle çeşitli etkinliklerde, özel fırsatlar veya üyelik programları gibi durumlarda verilir. Eğer geçerli bir promosyon kodunuz varsa, oyun içinde “Promosyon Kodları” sekmesine giderek kullanabilirsiniz.

Yeni promosyon kodları olup olmadığını öğrenmek için. Ayrıca, en son promosyon kodları ve etkinliklerden haberdar olmak için haber bültenimize abone olabilirsiniz.

8 Ball Pool Çizgi Hilesi

8 Ball Pool Çizgi Hilesi

8 Ball Pool Çizgi Hilesi arayanlar için itinayla hazırlamak istedim. 8 Ball Pool oyununda 5 farklı lokasyonda oynayabilirsiniz. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like