Genel

TEB Dijital Kampüs

single-image

Contents

Teb dijital kampüs, TEB Aile Akademisi ve İş Birlikleri Dijital Finansal Okuryazarlık Akademisi Online Akademi Eğitim Kurs Alanına giriş yapın. Korona döneminden önce yaygın olarak Üniversite öğrencilerinin kullandığı online akademi Korona döneminden sonra tüm bireyler için aktif olarak kullanılmaya başlamıştır.

Teb dijital kampüs Aile Akademisi de bu yenilik ile birlikte aile ve bireylerine “Ekonomi Ailede Başlar” düşüncesi ile online olarak ekonomi eğitimleri vermeye başlamıştır.

TEB Aile Akademisi Nedir?

Ekonomi Ailede Başlar” düşüncesi ile tüm Türkiye’yi finansal okuryazarlık alanında bilinçlendirmek, eğitmek ve kişilerin finansal okuryazarlık düzeyinde ölçülebilir bir iyileşme sağlamak hedefiyle 2012’de TEB Aile Akademisi’ni kurduk. 

Eğitimci sertifikasına sahip şube müdürlerimiz ve gönüllü TEB çalışanları tarafından verilen eğitimlerde katılımcılara; bütçe oluşturma ve yönetimi, aile giderlerini kontrol altında tutma taktikleri, borçların doğru yönetimi, yatırım yaparken dikkat edilmesi gerekenler, bireysel emeklilik, kredi ve kredi kartlarının doğru kullanımı gibi konularda bilgi veriyor, katılımcılarımızın sorularına şeffaflık ile yanıt veriyoruz.

Kurulduğu günden bu yana, Unıcef ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü işbirlikleri, Teb Cocuk ve özel sektör, kamu, belediyelerde verilen birebir eğitimler ile yaklaşık 19 milyon bireye finansal okuryazarlık eğitimi veren TEB Aile Akademisi ücretsiz olup, müşterimiz olsun olmasın herkese açıktır.  Talep eden tüm özel sektör ve kamu firmaları, kuruluşlar, dernekler, odalar ve okullarda eğitim verebilmekteyiz.

TEB Dijital Kampüs 2022

Dijital Kampüs 2022 yılında, hibrit teknoloji prestijli kurumlar için tasarlanmış güçlü bir öğrenme platformudur. Her gün 24 saat çevrimiçi eğitim ile öğrenciler, kurs içeriğine her yerden ve her zaman erişebilir. Kullanıcılar forumlarda kurs eğitmenleri ve diğer öğrencilerle etkileşime girebilir, makaleler gönderebilir ve anlık bildirimler alabilir. Uygulama aynı zamanda bir takvimle de senkronize edilebilir, böylece kullanıcılar bir dersi kaçırmadan önemli sınıf tarihlerini görebilirler.

Dijital Kampüs Platformları, 2016 yazından bu yana dijital filmleri Pace Üniversitesi öğretim üyeleriyle paylaşmak için kullanılıyor. Bundan önce, kütüphanede filmleri öğrencilerin kullanımına açık hale getiren telif hakkı kısıtlamaları vardı. Dijital Kampüs ile öğrenciler film indirebilir ve bir yıl boyunca izleyebilir. Bu hizmeti kullanmak için, kullanıcıların mevcut Pace bileşenleri olarak oturum açmaları gerekir. Kütüphanede ayrıca fakültenin erişebileceği bir öğrenci rehberi bulunmaktadır.

Bir doküman yönetim sistemi, öğrenci bilgi sistemlerinin işlevselliğini artıracaktır. Belgelerin erişilebilirliğini destekleyecek, gerçek zamanlı işbirliği ve etkileşimi mümkün kılacak ve idari verimliliği artıracaktır. Bir doküman yönetim sistemi de kurumsal güvenliği artıracaktır. Öğrenci kayıtlarında saklanan bilgi ve verileri koruyacaktır. Ayrıca fakülte ve personele günlük görevlerinde yardımcı olacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like