Hile Haberleri Mobil Oyun Haberleri

Valorant 3 Bölüm Battlepass oyuncu kartları

single-image

Valorant 3 Bölüm için oyuncu kartları ne zaman çıkacak ve 3. kısımda bulunan yenilikler nelerdir. Battle Pass Savaş Bileti yeni savaş biletindeki değişiklikler burada.

Valorant 3 Bölüm Battlepass oyuncu kartları

Yakın zamanlarda çıkması beklenen Battlepass oyuncu kartları hakkında açıklamaları ve değişiklikler ardından gelecek olan güncellemeler ile birlikte yayınlanacak bilgileri burada bulaiblirsiniz. Valorant oyunu içerisinde bulunacak güncellemede 3. bölüm de Riot Games yeni yeni silah görünümleri ve oyuncu kartları hazırlıyor. Valorant oyunu, silah tabanlı beceri oyunu ile beceri tabanlı taktik oyunudur. Her yeni eylemle birlikte oyuncuların öğeleri kilidini açmaları için yeni bir savaş geçişi yayınlayacak. Yeni savaş biletinde bir çok silah deseni, oyuncu kartları ve spreyler oyuncuları bekliyor olacak. Bu savaş biletinde ki silah setlerinin bir çoğunda renk paketleri içermektedir.

Valorant 3 Bölüm Battlepass oyuncu kartları

Valorant 3. Bölüm Battlepass oyuncu kartları yakında geleceği duyruldu. Harika oyuncu kartları ve silah görünümleri ve sprey boyaya ek olarak Battle Pass. Valorant’ın farklı yönlerine işaret eden büyüleyici oyuncu kartları da içeriyor. Benzer şekilde, test alanı kartı da benzersiz bir karttır. Birkaç uzmana göre, bu iki kart Bölüm 3 ve Bölüm 2’de olacakları önceden haber veriyor.

Valorant Yeni Savaş Bileti ve Silah Kaplamaları

Yeni Savaş Bileti Artisan silah setinde 4 renk paketi bulunmaktadır. Sizlerden istenilen seviyeye ulaştığınızda 15 Radyanit Puani verip artisan silah seti renk paketlerini elde edebilirsiniz. 3. kısımda bulunan bu desenlere 50. seviyesine ulaştığınızda ücretsiz ödül olarak verilecektir.

artisan kilic seti
artisan ghost silah seti
artisan phantom silah seti
artisan phantom silah Kaplamaları
artisan bucky silah seti
artisan bucky silah Kaplamaları

Valorant 3 Bölüm Battlepass oyuncu kartları

  • 100 Nişan robotu
  • Teknik Ateşli Silahlar
  • Manifest Zarafet
  • Zanaatkar
  • Yükseliş Şeması
  • Şahin Ateşli Silahlar
  • Yağış
  • Deri Yemi

Savaş Bileti’ne yeni eklenen silah kaplamaları

Jigsaw Ares

Jigsaw Ares

Jigsaw Guardian

Jigsaw Guardian

Jigsaw Ghost

Jigsaw Ghost

Jigsaw Judge

Jigsaw Judge

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like