Genel

Valorant Hata Kodu Van 102

single-image

Valorant hata kodu van 102 koduyla karşı karşıya kalan birçok oyuncu internet üzerinde çözümler aramaktadır. Valorant oyunu çok sevilen bir mücadele oyunu olmakta beraber birçok oyuncu bazı hatalarla karşılaşabilmektedir. En sık karşılaşılan hata kodlarından biri de hata kodu 102’dir.  Bu sorunla karşılaşan oyuncular çözüm bulmak için birçok yolu denemektedir. Fakat olumlu sonuç verecek olan çözüm yollarından ilki bilgisayarı ve oyunu kapatarak yeniden başlatmak olacaktır.

Hata kodu 102 bağlantı hatasından kaynaklanmaktadır. Bağlantının kopma nedeni ise istemcinin çalışmıyor olmasıdır. Oyuncunun Riot İstemcisi’ni yeniden çalıştırması gerekmektedir. Bunun için görev yöneticisine girilmeli ve burada yer alan Valoran yazısına sağ tıklanarak Görevi Sonlandır’a tıklanmalıdır. Daha sonra görev yöneticisinde yer alan Ayrıntılar bölümüne girilerek vgc isimli dosyaya sağ tıklanmalıdır. Sağ tıklanıldığında çıkan Görevi Sonlandır yazısı seçilmelidir. Vgc isimli dosyanın başlangıç türü otomatik olarak değiştir şeklinde değiştirilmelidir. Görev yöneticisinde yer alan Hizmetler bölümünün sol üst köşesinde Hizmeti Başlat sekmesine tıklanarak işlem sonlandırılmalıdır. Bu şekilde hatanın çözümü sağlanabilir. Üstelik oyuncuların vaktini almayan yöntemlerdir. Eğer bu yöntem de başarılı olmazsa ve oyuncular aynı hatayla karşılaşmaya devam ederse Vanguard ve Valorant programlarını kaldırmak gerekmektedir. Programlar ekle veya kaldır bölümünden silinerek tekrar yüklenmelidir. Yeniden yükleme işleminin sonunda bilgisayar tekrar başlatılmalı ve oyuna bu şekilde girilmelidir.

Valorant Hata Kodu Van 102 (Çözümü)

Valorant oyununda VAN 102 Hatası ile karşılaşanları buraya bakarak sorunun çözümünden faydalanabilir. Valorant oyunu popüler PVP oyunlarından biridir. Oyun içerisi grafikler ve eşyalardan dolayı bir hayli ilgi görmektedir. Popüler olduğundan uygulama mağazasından anlaşılacağı gibi ilgi gören ve oyuncuları fazla olan bir oyundur. Dışarıda arkadaş ortalamınızda kişiden si kesinlikle oynadığı bir oyundur.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like