Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri

WinWin

single-image

WinWin eğlenerek kazanma oyunudur, Winwin Puan Kazanma ve Winwin Puan Kazanma Tüyoları konu içerisinde paylaşıyoruz. Fotoğrafla ve göreve katıl, eğlenerek ödül kazan! WinWin oyununda oynayarak ve eğlenerek para kazanabilirsiniz. Oyun düzenli olarak çekilişler yapmaktadır. Bu çekilişlere katılarak ücretsiz şekilde paralar ve bir çok hediye kazanabilirsiniz.

Görev seni çağırıyor!

Her gün yenileri eklenen birçok görev içinden sana en uygun olanları seç ve fotoğraf çekerek kazanmaya başla.

WinWin, belirli görevleri fotoğraf çekerek tamamlaman karşılığında puanlar toplayabileceğin ve ödüller kazanabileceğin yeni nesil bir eğlence uygulamasıdır. Uygulama içinden bir görev seç, içeriğinde senden istenen obje veya mekanın fotoğrafını çek ve gönder. Puanları topla, topladığın puanlar ile yapabileceklerin ve kazanabileceklerin hediye sınırı sen belirle : ne kadar çok puan, o kadar çok ödül!

WinWin

Oyunda sizlere bir takım görevler verilmektedir. Fotoğraf çekme gibi sizlere onlarca görev sunuluyor ve bu görevleri başarılı bir şekilde tamamladığınızda sizlere puan veriliyor. Puanlarınızı biriktirerek uygulama içinde bulunan mağzadan puanlarınız karşılığında onlarda ürünü seçip alabilirsiniz yada çekilişe katılıp şansınızla daha büyük hediyeler kazanabilirsiniz.

Oyununu indirmek için Tıklayın

 

WinWin, belirli görevleri fotoğraf çekerek tamamlaman karşılığında puanlar toplayabileceğin ve ödüller kazanabileceğin yeni nesil bir eğlence uygulaması. Bir görev seç, içeriğinde senden istenen obje veya mekanın fotoğrafını çek ve gönder. Topladığın puanlar ile yapabileceklerin ve kazanabileceklerinin sınırı sensin: ne kadar puan, o kadar ödül!

İster uygulama içi marketten puan karşılığında hediyeyi direkt al, ister büyük ödül çekilişine katıl veya puanlarını TL’ye çevir! Puanlarınla eğlenerek kazanmanın tadını çıkar. Görevin bazen bir kahve bardağını fotoğraflamak, bazense bir sokak hayvanına su vermek olabilir. WinWin ile her mekanda ve her zaman kazanmaya hazırsın.

WinWin’de çark çevirerek puan ve hediyeler kazanabilirsin. Reklam izleyerek, sabit görevlere katılarak… Kısacası puan kazanman için bir çok seçenek var!

Mağazada farklı çeşitleriyle puanların karşılığı alabileceğin hediyelerde kablosuz kulaklıklardan akıllı telefonlara kadar trend tüm ürünler ve hediyeler seni bekliyor.

WinWin Puan Kazanma

WinWin uygulaması STABLE MOBILE tarafından geliştirilen kullanıcılarına yapması gereken görevler sonucunda puan skalasında bulunan puanlama sistemi ile görevlerini yapan kullanıcılara puan kazandıran bir uygulama. WinWin Puan Kazanma aşamaları uygulama içerisinde anlatılmaktadır. Her görev için farklı yollar izlenebilmektedir. Görevin çeşitleri ve yapılması gereken göreve göre farklı puanlar kazanabileceğiniz bu uygulamada Fenerbahçe Klubü bir kampanya başlatarak kısa sürede 55 milyon TL’den fazla gelir elde etmiştir. Sizlerde bu uygulama içerisinde bulunan görevleri başarılı şekilde tamamlayarak çok hızlı şekilde yüksek puanlar toplayarak harika hediyeler kazanabilirsiniz. Şimdide Winwin Puan Kazanma Tüyoları ‘nı inceleyelim.

Winwin Puan Kazanma Tüyoları

Winwin Puan Kazanma Tüyoları, uygulama içerisinde ilk olarak tabiki yüksek puanlı görevleri öncelikle yaparak kazanabilirsiniz. Bunun dışında Fenerbahçe Kulübü gibi bir kampanya başlatarak daha hızlı şekilde ve daha yüksek puan skalası ile yüksek gelir elde edebilirsniz. Örneğin bir oyundaki klanınız için harika bir kampanya başlatabilirsiniz. Yaratıcılık ve fikir tamamen sizlere ait ve özgün olmalıdır.

Hatırlatma: Google Play ve diğer markalar hiçbir şekilde uygulama içindeki yarışma ve çekilişlere sponsor değildir.

WinWin – Gizlilik ve Son Kullanıcı Sözleşmesi için http://winwin-app.net/privacy.html adresini ziyaret edin.

9 Comments
 1. Şevval Kürek 2 sene ago
  Reply

  merhaba gerçekten bu uygulama sayesinde fenerbahçe bu kadar kazandımı ?

  • hile 2 sene ago
   Reply

   Son yayınlanan gelir bilgisine göre evet Fenerbahçe Klubü 52 Milyon TL’den fazla bir gelir kazandı yayımladığı kampanya sayesinde.

 2. Dilan 2 sene ago
  Reply

  Bu son derece güzel bir konu.

  • hile 2 sene ago
   Reply

   Merhaba, konumuzu beğenmenize sevindik ilginizi çeken konuları sık sık eklemeye çalışacağız.

  • Hile Haberleri 1 sene ago
   Reply

   Beğenmenize sevindik diğer konularımıza da bakmanızı tavsiye ederiz.

 3. Kaan Gültek 2 sene ago
  Reply

  Harika bu yazıyı okumak beni heyecanlandırdı bir deneyelim bakalım.

  • hile 2 sene ago
   Reply

   Beğenmenize sevindik. Aklınıza takılan soruları konu altında sormaktan çekinmeyin.

 4. Hakan Kepir 2 sene ago
  Reply

  Olağanüstü! Gerçekten Winwin uygulamasından bu kadar para toplayan birini duymank şaşırtıcı. Winwin puan kazanma tüyoları hakkında biraz daha bilgi verirmisiniz.

  • hile 2 sene ago
   Reply

   Merhaba, Elbette WinWin uygulaması sayesinde gelir elde edilebiliyor elde edeceğiniz gelir tamamen sizlere bağlıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like