Genel

Zombie Tsunami APK Para ve Elmas Hileli (2021)

single-image

Zombie Tsunami sonsuz koşu oyunları seven hocalarım için eklemek istedim. Zombie Tsunami APK hileleri hakkında araştırmalşarımızda neler bulduk gelin beraber okuyalım. Zombi Tsunami sürüsü ile şehre saldırın. Yolda yürüyen insanları zombiye çevirin ve hiç oluşmayan en büyük Zombi sürüsünü oluşturun.

Mobigame S.A.R.L. tarafından yayınlanan Arcade kategorisinde ki bu oyun, oyun sevenler tarafıdan 5.900.000+ fazla indirilmiştir. Oyun içerisinde grafikler ve ses kalitesi güzeldir. Zombie Tsunami MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hilesi ile oyun içerisinde maddi sıkıntılar çekmezsiniz. Zombileri hile yardımlarıyla istediğiniz gibi geliştirin. Tüm insanları kolayca yakalayabilir hale getirin.

Aşılması güç engeller, özel yetenekler, etrafınızda kaçışan insanlar ve daha zorlayıcı bir sürü görev sizleri bekliyor.

Zombie Tsunami APK Hilesi

Mobigame S.A.R.L. tarafından yayınlanan Arcade kategorisinde ki bu oyun içerisinde apk hilesi paylaşan internet sitelerini inceledik. 2021 yılı içerisinde güncel olarak yayımlanmış çok fazla kaynak bulunmaktadır. Amacımız doğrultusunda Hile Haberleri olarak oyuncuların ve oyun sevenlerin hile ve zararlı apk dosyalarından zarar göememesini istediğimizden sizlerlere Zombie oyunu hilesi die yayımlanan içeriklerden bahsedeceğiz.

Apk hileleri ile ilgili araştırmalarımızda bir çok kaynak üzerinde çıkan kaynakların içeriklerinde zararlı yazılımlar görmüştük. Bu zararlı yazılımlar içerisinde sizlerin bilgilerini çalmaya yönelik bir çok içerik ve dosya uzantıları bulunmaktadır. OBB2 güncellemesinden sonra apk versiyonlarından mobil oyunlar ayrıldı bu durumda yeni gelecek uzantılarda oyunların sonlaırna muhtemelern .obb gibi ozantılar eklenecek. Bu doğrultuda oyunların hilelerini savunan web sitelerinde de .obb hilesi gibi bilgiler yer alabilir. Bu durumda bu internet sitelerine de dikkat etmemiz gerektiğini unutmamalıyız.

Zombie Tsunami Para ve Elmas Hileli

Zombie Tsunami Elmas Hilesi özellikle oyuncuların 2021 yılları içerisinde en çok aradıkları hilelerin başında gelmektedir. Oyun içerisinde bu kadar çok ilgi gördüğü için yine dolandırıcılar bu isimlerle de tuzaklı APK dosyalarını yayıyorlar. Bu oyunda sınırsız elmasa sahip olmak sizin en büyük olmanız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda böyle bir hilenin olması oyununda sonunun geldiği anlamına geliyor.  Zombie Tsunami hile yapmak mantıken olumsuzdur oyun için alışveriş olmadan bu oyun ayakta duramaz. Bu yüzden böyle bir hilenin de olması imkansız. Zombie Tsunami – Koşu oyunu macerası heyacan verici hayatınızı kurmaya hemen başlayın. Bu oyunu oynamadan sizlere bahsettiğimiz konularını unutmayın.

Zombie Tsunami hile die paylaştıkları dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunup bulunmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Çalışmayan bir hileyi sanki çalışırmış gibi gösterip piyasaya yaymanın altında kötü sonuçlar çıkacağını tahmin etmek zor olmamalı. Bu dosyalardaki zararlı yazılımlar yüzünden banka hesap bilgileriniz gibi çok önemli bilgilerinizi çaldırabilirsiniz. Bunun için bu tarz illegal dosyaları kesinlikle indirmeyin ve kullanmayın. Artık mobil oyun sektörünün gelişmesiyle birlikte hırsızlık yöntemleri de değişti. Zombie Tsunami APK Hilesi ararken tuzağa düşebilir ve büyük zararlar görebilirsiniz.

Zombie Tsunami Para Hilesi (2021)

Zombie Tsunami Para Hilesi (2021), Mod Apk Hilesi [Sınırsız para][Sonsuz] olmak üzere tüm premium özellikler açık. Zombie Tsunami oyunu içerisinde oyuncular zorlandıkları zamanlarda elmas kazanmaya çalışıyor. Zombie Tsunami yani para kazanma dertlerine son bu oyunda bazı internet siteleri üzerinden bahsi edilen işlemler sonrasında sınırsız para ve elmaslar olduğu iddaa ediliyor. Mod Apk Android mobil cihazların dosya uzantılı veriler ile yapılan değişiklikler sonucunda sınırsız diamond elmas olduğu iddaa ediliyor.

MOD APK hileleri hakkında bilgi sahibi olmayanlar için apk hileleri hakkında açıklamamızı okuyabilirler.

Zombie Tsunami APK Para Hilesi (2021)

Bu apk dosyaları içerisinde yapılan değişiklikler ile puan ve para hesaplama fonksiyonlarında yapılan değişikler ile yanlış hesaplamalar ile Zombie Tsunami apk hilesi yapılmış olunuyor. 2. şahıs oyun firmalarının yaptığı değişiklikler içerisinde tam anlamıyla nasıl değişiklikler yapıldığı bilinmediğinden bu şekilde paylaşılan uygulamalar güvenli değildir. Store uygulama mağazasında bulunan dosyalarda apk olarak paylaşılmaktadır fakat bu dosyalar kullanıcılara sunulmadan önce mağaza tarafından denetlendiğinden güvenlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like